FETÖ'cüler Vatandaşlıktan Atılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan FETÖ'cülerin vatandaşlıktan atılacağını Rize'de duyurdu. İşte detaylar.

FETÖ'cüler Vatandaşlıktan Atılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm milletvekilleri ve bakanlar her geçen gün 15 Temmuz hakkında açıklamalar yapmaya ve FETÖ'cülerin tehlikeli olduğundan bahsetmektedir. 15 Temmuz gecesi yaşanan askeri darbe girişiminin sona ermesi ile Türkiye maddi ve manevi anlamda büyük yara almış ancak kısa zaman içerisinde toparlanmasını bilmiştir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'cülere yönelik uygulanması istenen yaptırımları uygun bulmakta olup yeni çözüm önerilerini halka sunmaktadır.  Bugün Rize'de önemli bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'cülerin vatandaşlıktan atılacağını belirtti.

Bu Ülkenin Vatandaşı Olmazsınız

Rize'de toplu açılış törenine katılan ve burada önemli açıklamalarda bulunan Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ hakkında yine kararlı ve sert tavırlı konuşma yaptı. FETÖ'cülerin vatan haini olduğunu belirten Cumhurbaşkanı, FETÖ'cülerin yakalanmaları için operasyonların devam ettiği belirterek bu şahısların kaçtıklarını ancak nereye kaçıyorlarsa oranın vatandaşı olmaları gerektiğini belirterek 15 Temmuz'un asla unutulmayacağını duyurdu.

FETÖ'cülerin Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olamayacaklarını ve onların vatandaşlıktan atılacağını duyurulan Recep Tayyip Erdoğan şimdiden halk tarafından ve sosyal medya aracılığı ile desteklenmeye başlandı.

Başika konusunda da önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk askerinin geri çekilmeyeceğini ve bulunduğu bölgede konuşlanmaya devam edeceğini sert bir tavır ile Irak'a tekrar duyurmuş oldu..

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 11:59
YORUM EKLE