Feci Trafik Kazası! 150 Yaralı!

Almanya'da meydana gelen feci tren kazası sonucunda ölü ve yaralıların olduğu bilgisi alındı. Alına bilgiye göre 150'den fazla yaralının olduğu kazada şuana kadar 4 kişinin cesedi bulundu..

Feci Trafik Kazası! 150 Yaralı!

Almanya'da meydana gelen feci tren kazası sonucunda ölü ve yaralıların olduğu bilgisi alındı. Alına bilgiye göre   150'den fazla yaralının olduğu kazada şuana kadar 4 kişinin cesedi bulundu..

Polis, kurtarma ekiplerinin 4 kişinin cansız bedenine ulaştığını, 10'u çok ağır 150'den fazla yaralı olduğunu açıkladı. Almanya'nın güneyinde Münih'in güneyinde Roseheim şehrinin yakınındaki Bad Aibling şehrinde tren kazası meydana geldi.
 
Alman haber ajansı DPA, ilk belirlemelere göre iki kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Yaklaşık 150 yaralının bulunduğu tren kazasında 10 kişinin durumunun ağır olduğu belirtildi.
Bavyera'daki karnaval kutlamaları nedeniyle trenin iş günlerinde taşıdığına oranla çok daha az yolcu taşıdığı ve bunun da daha ağır bir faciayı önlediği tahmin ediliyor.
 
Almanya'nın güneydoğu köşesinde bulunan Bad Aibling'de gerçekleşen kazanın yerel saatle sabah 6:48'de yaşandığı açıklandı. İki trenin kafa kafaya çarpıştığı kaza bölgesine kurtarma ekipleri ulaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 09:44
YORUM EKLE