Fahrettin Koca Günü Vaka ve Ölü Sayısını Açıkladı! 947 Vaka ve 21 Can Kaybı Var!

Sağlık Bakanından az önce gelen duyuruya göre can kaybı ve vaka sayısı arttı. Katlanarak giden tabloda son durum şöyledir.

Fahrettin Koca Günü Vaka ve Ölü Sayısını Açıkladı! 947 Vaka ve 21 Can Kaybı Var!

Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca az önce resmi İnternet adresi üzerinde yeni duyuruda bulundu. Vaka sayısını ve ölü sayısını aktaran Fahrettin Koca günün acı tablosunu bizlerle paylaştı.

VAKA SAYISI VE ÖLÜ SAYISI YİNE ARTTI!

Son 24 saatte 2.953 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 277’si POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 947’ye ulaştı. Yaşlı hastalarımızdan 12’sini KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 21 can kaybımız var. Yaşlılarımızı uyaralım. Sokağa çıkma sınırlandırmasına uysunlar. Ölüm riski, yaş yükseldikçe çok artıyor.

TÜRKİYE GENELİ 3. ALKIL TÖRENİ DÜZENLENDİ!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de uygulanan alkış töreni bu akam yine düzenendi. Sağlık Çalışanları için her akşam saat 21:00 da ülke genelinde kalpler ve gönüller bir olarak alkış yapıyoruz. Sizde yarın akşam katılacak törene katılın ve sağlık çalışanlarımıza destek olun.

BAKANDAN TEŞEKKÜR MESEAJI!

3. ALKIŞ İÇİN SAĞ OL TÜRKİYE! Sağlık çalışanlarımıza desteğimizi her fırsatta gösterelim.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 23:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE