Eski Koca dehşet saçtı! 2 kişiyi hunharca katletti

Eski kocası tarafından imam nikahlı eşi ve onun oğlunun öldürüldüğünü duyan eş sinir krizleri geçirdi. Alına bilgiye göre daha önceden aralarında problem olan İbrahim G ve Muammer Kılıç, bulundukları hastane önünde tartışmaya başladılar. Tartışma şiddetlenince silahına davranan İbrahim G, Muammer Kılıç ve yanındaki oğlunu öldürdü.

Eski Koca dehşet saçtı! 2 kişiyi hunharca katletti

Eski kocası tarafından imam nikahlı eşi ve onun oğlunun öldürüldüğünü duyan eş sinir krizleri geçirdi. Alına bilgiye göre daha önceden aralarında problem olan İbrahim G ve Muammer Kılıç'ı bulundukları hastane önünde tartışmaya başladılar. Tartışma şiddetlenince silahına davranan İbrahim G, Muammer Kılıç ve yanındaki oğlunu öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Ankara'da ambulans şoförlüğü yapan İbrahim G. (41), kısa süre önce ayrıldığı Çekirge Devlet Hastanesi'nde hemşire olan eski eşi F.Y'yi telefonla arayarak, Bursa'ya gelmek için yola çıktığını ve konuşmak istediğini bildirdi. Bunun üzerine F.Y. hastaneden rapor alarak evine gitti.

İbrahim G, Bursa'ya geldiğinde eski eşine telefonla ulaşamayınca, onun imam nikahıyla yaşadığı Muammer Kılıç'ı (46) arayıp konuşmak için hastaneye çağırdı.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesine 18 yaşındaki oğlu Muhammet Enez Kılıç ile gelen Muammer Kılıç, İbrahim G. ile acil servis önünde buluştu ve tartışmaya başladı.

Bu sırada üzerindeki tabancayı çıkaran İbrahim G, "Ben sizi daha önce uyarmadı mı, benim namusuma göz diken ölür" diye bağırdıktan sonra Muammer ve oğlu Muhammet Enez Kılıç'a ateş etti.

Hastaların gözü önünde yere yığılan Muammer ve oğlu Muhammet Enez Kılıç'a müdahale etmek isteyen vatandaş ve doktorları silahla tehdit edip, yanlarına yaklaştırmayan İbrahim G, baba ve oğluna ateş etmeye devam etti.

İbrahim G, hastane polisinin uyarısına rağmen elindeki silahı bırakmayarak ikinci şarjörü de taktı ve ateş etmeye devam etti. İbrahim G, üçüncü şarjörü takıp silahını yere bıraktıktan sonra hastane polisine teslim oldu.

Olay yerinde hayatını kaybeden Muammer ve Muhammet Enez Kılıç'ın cesetleri, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Olay yeri inceleme ekipleri, bir adet bıçak ve 24 adet boş kovan bulurken, gözaltına alınan zanlı İbrahim G, Çekirge polis karakoluna götürüldü.

Polisin olayı bildirmesi üzerine hastaneye gelen hemşire F.Y, sinir krizi geçirdi. F.Y'yi meslektaşları sakinleştirmeye çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 00:03
YORUM EKLE