Esed yönetimine ait askeri üste büyük bir patlama

Suriye'nin Kamışlı kentindeki Esed yönetimine ait askeri üste büyük bir patlama oldu ve yangın çıktı. Çıkan yangında Esed'e ait benzin tankeri çok büyük bir gürültüyle patladı. Mardin'in Nusaybin İlçesinde hissedilen patlama korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Çıkan Yangına ise Kamışlı ilçesinden bir çok itfaiye ekibi müdahale etti.

Esed yönetimine ait askeri üste büyük bir patlama

Suriye'nin Kamışlı kentindeki Esed yönetimine ait askeri üste büyük bir patlama oldu ve yangın  çıktı. Çıkan yangında Esed'e ait  benzin tankeri çok büyük bir gürültüyle patladı. Mardin'in Nusaybin İlçesinde hissedilen patlama korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Çıkan Yangına ise  Kamışlı ilçesinden bir çok itfaiye ekibi müdahale etti.

BENZİN TANKERİ PATLADI

Mardin'in Nusaybin İlçesi karşısında bulunan, Suriye'nin Kamışlı kentindeki Esad yönetimine ait askeri üsteki akaryakıt istasyonunda, yakıt tankı boşaltılması sırasında yangın çıktı. Yangın nedeniyle akaryakıt tankeri büyük bir gürültüyle patladı.
Nusaybin İlçesine 500 metre mesafede olan Suriye'nin Kamışlı kentinde bulunan Esad yönetimine ait askeri üste bulunan akaryakıt istasyonuna, dün gece benzin tankeriyle boşaltma yapıldığı sırada bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangında benzin tankeri büyük bir gürültüyle patladı. Tankerin neden olduğu patlama sesi ve çıkardığı alevler Nusaybin'den de görülüp duyuldu. Yangına Kamışlı ilçesinden bir çok itfaiye ekibi müdahale ederken, ölen ve yaralanının olup olmadığı ise öğrenilemedi.

YORUM EKLE