En Az Lise Polis Özel Harekat PÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü en az lise mezunu Polis Özel Harekat PÖH alımı ne zaman yapılacak? PÖH alımına ilişkin duyuru yapıldı mı?

En Az Lise Polis Özel Harekat PÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ihtiyaçlarına göre polis öğrencisi alımları gerçekleştirmektedir. Polis öğrencisi alımları Polis Meslek Yüksek Okulu PMYO, Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Buna göre Polis Akademisi Başkanlığı tarafından şu sıralar en çok beklenen ilan Polis Özel Harekat PÖH alımı oldu. Buna göre adaylar PÖH alımı ilanı bekliyor. Peki en az lise mezunu Polis Özel Harekat PÖH alımı ne zaman yapılacak? İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ya da Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuru yapıldı mı?

PÖH ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bu sene için yayımlanan programa göre İşin Olsa ekibimizin yaptığı incelemede 10 bin 703 kişilik Polis Özel Harekat PÖH alımı yapmayı planladıkları öğrenildi. Peki en az lise mezunu Polis Özel Harekat PÖH alımı ne zaman yapılacak? Tarih duyurusu yapıldı mı?

Şu an için Emniyet Genel Müdürlüğü ile Polis Akademisi Başkanlığı tarafından henüz Polis Özel Harekat PÖH alımı tarihi duyurulmadı ancak alımların 21. dönem POMEM eğitimlerinin başlamasından sonra oluşacak olan doluluk oranlarının incelenmesi ve ardından yayımlanması bekleniyor. Yani önümüzdeki haftalarda ya da aylarda ilanların yayımlanacağı ön görülmektedir. Polis Özel Harekat PÖH alımı ilanı ya da duyurusu yapıldığı anda İşin Olsa ekibi olarak sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2018, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMER
ÖMER - 5 yıl Önce

LİSE MEZUNU KPSS ŞARTI ARANMADAN BİRAN EVVEL GELSİN İLAN 1 YILI GEÇTİ NE KADARDAHA BEKLİYECEĞİZ SESİMİZİ DUYUN DUYURUN

PÖH
PÖH @ÖMER - 5 yıl Önce

İNŞALLAH

Burhan baban
Burhan baban @ÖMER - 5 yıl Önce

Aynen öyle bekliyoruz inşallah alırlar..

Buse
Buse - 5 yıl Önce

Lise mezunu kpss şartsız ilanı bekliyoruz sabırsızlıkla

PÖH
PÖH @Buse - 5 yıl Önce

@mert ne zaman acaba

Mert
Mert @Buse - 5 yıl Önce

Az zaman kaldı biraz sabır

Mustafa ertekin
Mustafa ertekin @Buse - 5 yıl Önce

İnşallah aciklansada gitsek KPSS şartsız olsa çok güzel dediğin gibi

Çağlar
Çağlar - 5 yıl Önce

KPSS şartı aranmaz inşeAllah.

taha
taha @Çağlar - 5 yıl Önce

ama kpss sartı olsuki hakeden kazansın hem zeki hemde sporcu

pöh
pöh - 5 yıl Önce

artık açıklansada gitsek

Gökçe
Gökçe - 5 yıl Önce

Çatışmalarda da kpss soruları gibi soru soruyorlardı zaten şu millet bi kendine gelsin . Vatani koruma amaclı tüm mesleklerin kpss ile alınma olayına son verilsin .ölümü göze alıyoruz vatan için bırakın olalim neden engel oluyorsunuz birsürü şart ne anlamsız yaa vatan korumak için şart aranıyor .kurtuluş savaşında çanakkale savaşında şart mı arandida herkes geldi savaştı aslanlar gibi haaa bide şu bayanların da önünü acin artık güvenin bize destek olun ki eksiğimiz varsa da kapatın ki ilerleyelim ancak böyle birlikte yürürüz. Önlisans mezunuyum önlisans mezunları da lisans mezunları gibi bir-kac ay eğitim alıp neden atanamiyor ..iki sene fazla ders gormek de nedir ya ders sormuyorlar vatani korurken sunu kafaniza sokun artik buralara derdimi anlatmaktan yoruldum artık.. anlayın lütfen...

Süleyman
Süleyman - 5 yıl Önce

Jandarma uzman erbaş sonraki döneme kalanlar ne zaman çağırılarak.

Pöh adayı
Pöh adayı - 5 yıl Önce

Lise mezunu olur inşAllah sabırsızlıkla bekliyoruz

Emrah
Emrah - 5 yıl Önce

en az lise mezunu alınsın lütfen ya