En Az Lise Mezunu PÖH Alımı İçin 10 Ocak'ta Adaylar Etkinlik Yapacak!

​​​​​​​Polis Özel Harekat PÖH alımı için 10 Ocak tarihinde adaylar etkinlik yapacak. İşte etkinlik detayları.

En Az Lise Mezunu PÖH Alımı İçin 10 Ocak'ta Adaylar Etkinlik Yapacak!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM'nin en seçkin sınıfı bilindiği üzere Polis Özel Harekat PÖH sınıfıdır. Öyle ki PÖH alımları geldiğinde adaylar tarafından rekor sayıda başvuru gelmekte ve tempolu bir sınav süreci geçmektedir. Buna göre 19. dönem PÖH alımı hariç yıllardır erkek adaylar için PÖH alımı olmuyor. Adaylar seslerini duyurabilmek için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan PÖH alımı için ilanın çıkılmasını talep etmektedir. En az lise mezunu PÖH alımı için 10 Ocak tarihinde etkinlik yapılacaktır.

10 Ocakta PÖH Alımı Etkinliği

En az lise mezunu Polis Özel Harekat alımı için adaylar Twitter üzerinden etkinlik gerçekleştirecektir. Etkinlik aracılığı ile PÖH olmak isteyenler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan PÖH ilanının çıkarılmasını talep edecek. Peki etkinliğin detayları nelerdir?

Etkinlik Detayları Nelerdir?

10 Ocak 2021, saat: 19.00 en az lise mezunu PÖH alımı için etkinlik yapılacaktır. Twitter üzerinden #SnSoyluPöhMüjdesi tagı ile adaylar tweet atacaktır. Bu tweetler aracılığı ile adaylar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ulaşmaya çalışacak ve en yakın sürede en az lise mezunu PÖH alımı taleplerini iletecektir. Bilindiği üzere özellikle Twitter üzerinden yapılan etkinlikler bir hayli etkili olmaktadır.

PÖH Alımı Facebook Grubu İçin Giriniz

PÖH Alımı hakkında ilan ve bilgi haberleri için aşağıdan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. PÖH alımı talepleriniz için hemen aşağıdan sitemize yorumda atabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 01:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazım
Kazım - 12 ay Önce

Sayın içişleri bakanım lütfen Pöh alımı olsun dış kaynaktan lise mezunu böyle şerefli ve onurlu bir mesleği yapmak vatanıma hizmet etmek gerekirse gözümü kırpmadan şehit olmak benim için gurur ve şereftir bende Pöh olmak istiyorum bu konuda bizlere degerli devleti yüklerimizin desteklerini bekliyorum inşAllah Pöh alımı olur ve bende Pöh olurum

Ayşe
Ayşe - 12 ay Önce

Kızlar twit atın sürekli buraya yazmayın faydası olmaz

Betül
Betül - 12 ay Önce

Sayın İçişleri bakanım
Lütfen lise mezunu kadın adaylarını da böylesine şerefli ve onurlu mesleğe dahil olmalarına vatanı için savaşmak isteyen kadın adaylara destek olun lütfen

Nur
Nur - 12 ay Önce

Pöh alimi olsun bizide bu şanlı görevi yapmak için şans verin bakanım

Esin
Esin - 12 ay Önce

Lütfen kadın Pöh alımı olsun. Kadınlarımıza Pöhte daha fazla yer verilsin.

Ayşe
Ayşe - 12 ay Önce

Bayanlarıda alın tekrar lütfen

Betül
Betül - 12 ay Önce

Sayın İçişleri bakanım Lütfen Bayan PÖH alımına destek verin

Abdullah Gürsoy
Abdullah Gürsoy - 12 ay Önce

SİZLER BİR KAÇ TANE ASALAK APTALLARDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLSİNİZ. BİZ ETKİNLİK YAPTIĞIMIZDA 390 KİŞİDEN BEN DAHİL TOPLAM 10 KİŞİ TWEET ATTI. ALIM OLMASI İÇİN ÇABALADIK AMA KİMSE YOKTU. AMA BURADA SANKİ BAKANLAR SİZİ GÖRECEKMİŞ, DUYACAKMIŞ GİBİ HAZIR "ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ" ALIM İLANI BEKLİYORSUNUZ. SİZ SADECE BOŞ ÇENE YAPAN İNSANLARSINIZ. LÜTFEN GEREKİRSE SİZ OLMAYIN YA LÜTFEN.