En Az Lise Askerlik ve KPSS Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı en az lise mezunu, askerlik ve KPSS şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH alımı ne zaman yapılacak, alımlar hakkında bilgi var mı?

En Az Lise Askerlik ve KPSS Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı her sene açık olduğu pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmekte olup bu senede personel alımlarının en kısa süre içerisinde başlaması beklenmektedir.

Peki en az lise mezunu, askerlik ve Kamu Personeli Seçme Sınavı şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH alımı ne zaman yapılacak? JÖH alımlarına yönelik her hangi bir bilgi var mı? www.isinolsa.com ekibimize gelen yoğun istekler üzerine yayımlanan bilgileri sizler için derliyoruz.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Jandarma Genel Komutanlığı çok sık bir şekilde Jandarma Özel Harekat JÖH alımları gerçekleştirmekteydi ancak 2018 yılına girilmesi ile alım ilanı henüz yayımlanmadı fakat en kısa süre içerisinde kamuoyuna duyurunun yapılması ve alımların başlaması bekleniyor. Bilindiği üzere bundan sonra alımlarda askerlik şartı aranmayacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanması beklenen Jandarma Özel Harekat JÖH alımı ilanına kimler başvuru yapabilir? Buna göre adayların en az lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, fiziğinde ve sağlığında kusuru olmamak, sicili temiz olmak, silah taşımaya engeli olmamak, 164 cm'den kısa olmamak, komando olur raporunu doktorlardan almış olmak şartları aranmaktadır. İlan yayımlandığında İşin Olsa ekibi olarak sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

TÜM ASKERİ İLANLAR BURADA

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER - İzin almadan kullanılamaz. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alev
Alev - 5 yıl Önce

Bayn alimi vrmi

Nermin Akatay
Nermin Akatay - 5 yıl Önce

Bayanlar da başvurabiliyor mu

asena
asena - 5 yıl Önce

Bayan adaylar da başvurabilecek mi ?

Fahrettin
Fahrettin - 5 yıl Önce

98 doğumluyum 1.67 boyundayım lise mezunuyum muhasebe ve finansman bölümünü bitirdim askerlik 2020 ye kadar tecilli kpps ye girmedim

Söz er
Söz er - 5 yıl Önce

2017 10 dönemim eylül ekim ayın da sınava girecem 2018 dolu 2019 bekleyin

Joh
Joh - 5 yıl Önce

2018 ful dolu

Nurullah Gülal
Nurullah Gülal - 5 yıl Önce

Yaş sınırı varmı

çağatay
çağatay - 5 yıl Önce

bu mu verdiğin bilgi çingen admin ...................................