En Az İlköğretim Mezunu Lojistik Uzman Erbaş ve Çavuş Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı en az ilköğretim mezunu lojistik uzman erbaş ve uzman çavuş alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

En Az İlköğretim Mezunu Lojistik Uzman Erbaş ve Çavuş Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere açık pozisyonları için askeri personel alımları gerçekleştirmektedir. Buna göre geçtiğimiz sene yapılan duyuru ile Jandarma Genel Komutanlığının en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı uzman erbaş ve çavuş alımı yapılacağı belirtilmişti.

Jandarma Genel Komutanlığının en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı askeri personel alımı ilanları yoğun rağbet görmekte olup İşin Olsa ekibimize de sürekli olarak ilköğretim mezunu askeri personel alımlarının ne zaman yapılacağı yönünde soru gelmektedir. Peki en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı uzman erbaş ve çavuş alımı ne zaman yapılacak?

LOJİSTİK BRANŞLI ASKERİ PERSONEL ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı lojistik branşlı yani meslek sınıflı örneğin aşçı, berber, terzi, teknisyen, şöfor vb. gibi kadrolar için en az ilköğretim mezunu askeri personel alımı ne zaman yapılacak? Şu an için İçişleri Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığından konu hakkında bir duyuru gelmedi ancak alımların bu sene de devam etmesi beklenmektedir.

İLANLAR YAYIMLANINCA BİLGİ VERECEĞİZ

İşin Olsa ekimize sürekli olarak en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı askeri personel alımlarının ne zaman yapılacağı yönünde sorular geldiği için bizlerde ilanlar yayımlandığında anlık olarak sizlere bilgi vereceğiz. Lütfen İşin Olsa kamu sitemizi takip ederek tüm ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra
Zehra - 5 yıl Önce

Bende uzman erbaş olmak istiyorum lütfen kadınlarında alsınlar ben vatanım için bayrağım için savaşmak istiyorum vatan yolunda şehit olmak istiyorum lütfen beni de alın uzman erbaşlık sınavlarına.Ben de kahraman ordumuzla beraber omuz omuza verip vatanım için bayrağım için savaşmak mücadele etmek istiyorum.

hüseyin
hüseyin @Zehra - 4 yıl Önce

zehra seni yerim

İsmail özbay
İsmail özbay - 5 yıl Önce

Kesin ne zazam alım olavak

Sebati
Sebati - 5 yıl Önce

Ben uzmanlığa girmek istiyorum ama askerliği 1990/3 yaptım ilkokul mezunuyum yaşım 27 uzmanlığa girmek istiyorum hala olmasansim varmı birde nerden nasıl başvuru yapabilirim

fatih
fatih @Sebati - 5 yıl Önce

bekçi alımı yapılacak ona basvur orayı takıp et alımlar yakın

Tuncay
Tuncay - 5 yıl Önce

Yaşsınırı30 0lsun

Abdulkadir
Abdulkadir - 5 yıl Önce

Yaş 30 Şanlıurfa Siverek yaşıyorum hep vatan görevini yapmak istiyorum bebde uzman çavuş olmak istiyorum orta okulu bitirmiştim açıkta Lise okumaya çalışıyorum ilgili mekanlara duru Saygılarımla abdulkadir zengin

Rüstem
Rüstem - 5 yıl Önce

Evt bencede çok doğru bir karar İlköğretim mezunları uzm çavuşun olarak alınmalı.Bu vatana millete hizmet edecek tertemiz gençlerimiz var.Önü açılmalı bence

Zeki
Zeki - 5 yıl Önce

27.11.1990 yani uzmanliga basvurma sansimiz varmi ?

Hasan gül
Hasan gül - 5 yıl Önce

Yaş sınırını 30 yapın lutfen neolur bizim tek hayalimiz asker olmak