Emeklilikte Yaşa Takılanlar İçin AKP' den Açıklama

EYT (Emeklilik' de yaşa takılanlar) hakkında mecliste süren yasalaşma konusunda yeni gelişmeler yerini aldı. Konu hakkında Akparti Başkanvekili Mehmet Muş tarafından açıklama geldi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar İçin AKP' den Açıklama

EYT hakkında çalışmalar hala devam ediyor. Meclis' de konu tartışılırken AKP tarafından da konu hakkında açıklama geldi. Ak parti Başkanvekili Mehmet Muş tarafından yapılan açıklama' da "Ak Parti Grubu olarak bu konu hakkında bir çalışmamız yok" dedi.

TBMM' DE OY SAYILARI BELLİ OLDU

CHP, HDP, İYİ Parti ve MHP tarafından EYT için hazırlamış oldukları yasa teklifleri TBMM' ye sunuldu. TBMM' de ise AKP 290 sandalye'ye sahip. Emeklilikte yaşa takılanlar için yasa teklifi sunan CHP' nin ise 144, HDP'nin 65, MHP'nin 50, İYİ Parti'nin ise 40 sandalye'si bulunuyor.

KABUL EDENLERİN SAYISI 299

EYT yasasını kabul görenlerin sayısı ise 299 oldu. Emeklilikte yaşa takılanların gözü kulağı ise şuan Türkiye Büyük Millet Meclisinde.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE