Ekmek Zammı Haberlerine Jet Yalanlama

2018 senesinin 2. 6 aylık periyotuna girerken yeni bir ürüne zam haberleri çıkarak ortalığa hızla yayıldı. Özellikle son zamanlarda yiyeceklere gelen zam vatandaşlarda " acaba ekmeğe de zam gelir mi" sorusunu da beraberinde getirdi. Bu ve bunun gibi pek çok soruya cevap niteliğinde açıklama Tarım ve Orman Bakanından geldi.

Ekmek Zammı Haberlerine Jet Yalanlama

2019 senesine yaklaşırken enflasyon yüzünden bir çok ürüne zam yapılmaktadır. Bu günlerde pek çok ürüne zam gelirken ekmeğin bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği ise vatandaşların aklını karıştırdı. Kafaları karıştıran bu durum için Tarım ve Orman Bakanı Pakdemir'den açıklama geldi.

TARIM ve ORMAN BAKANLIĞINDAN AÇIKLAMA

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli vatandaşların kafasını karıştıran ve son günlerde bir çok kişi taraından dedikodu olarak yayılan "ekmeğe zam gelicek" söylentilerine karışılık olarak yapmış olduğu kamuoyu açıklamasıyla hiç bir şekilde yeni yıl gelene kadar ekmeğe zam yapılmayacak" açıklamasını yaparak bir çok vatandaşa adeta su serpti.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE