EGM Taşeron İşçilerin Kadro Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü taşeron işçilerin kadro sınavı sonuçlarını açıkladı. Taşeron işçiler kadroya geçiş için yapılan sözlü sınav sonucu sorgulama sayfası haberimizde.

EGM Taşeron İşçilerin Kadro Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü taşeron olarak çalışan işçiler için yapmış olduğu kadro sınavı sonuçlarını açıkladı. Bilindiği gibi kadro sürecinde son aşamaya gelindi. 2 Ocak tarihinde başlayan başvurularda kadro hakkı bulunan adaylar tespit edilmişti. Adayların en çok tedirginlik yaşadığı sınav aşaması da tamamlandı. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Jülide SARIEROĞLU, kadro sınavlarında adayların zorlanacağı bir sınav olmayacağını belirtilmişti. Başarılı olmak için 50 puan almak yeterli olacağı belirtilen sınavda başarılı olanlar kamu kurumlarına bağlı olarak görevlerine devam edecekler. Emniyet Genel Müdürlüğü yeni yaptığı açıklamada Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkalığında çalışan işçilerin daha önce girmiş oldukları sınav sonuçlarını açıkladı.

KADRO SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

Taşeron kadro sınavı 696 sayılı KHK kapsamında EGM Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığının alt işveren işçilerine yapıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığının online işlemler sayfasında T.C. kimlik numarası ad, soyad ve güvenlik kodu bilgilerini girilmesi ile sorgulama yapılması halinde sınav sonuçları öğrenilebilecek.

EGM taşeron kadro sonuçları için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 13:11
YORUM EKLE