EGM 7 Bin Bekçi Alımı Hangi İllere Yapılacak Duyuruldu! İşte Alım Yapılacak Şehirler

Emniyet Genel Müdürlüğü kendilerine Kanun Hükmünde Kararname ile tahsis edilmiş olan 7 bin kişilik bekçi alımı kadrosu için bekçi alımı yapacak. 7 Bin bekçi alımı hangi illere yapılacak duyuruldu.

EGM 7 Bin Bekçi Alımı Hangi İllere Yapılacak Duyuruldu! İşte Alım Yapılacak Şehirler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mart ayında yaptığı duyuru ile 7 bin bekçi alımı talimatını verdiğini duyurmuştu. Alımların ne zaman yapılacağı merak ile beklenirken referandumdan önce 7 bin bekçi alımına ilişkin her hangi bir duyuru yapılmadı.

Geçtiğimiz gün çıkarılan OHAL kapsamında ki Kanun Hükmünde Kararnameler ile Emniyet Genel Müdürlüğüne bekçi kadrosu için toplam 7 bin kişilik kadro tahsis edildi. Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü toplam 7 bin kişilik bekçi alımı yapacak. 7 bin bekçi alımının hangi illere yapılacağı duyuruldu. Peki 7 bin bekçi alımı hangi şehirlere yapılacak.

HANGİ İLLERE ALIM YAPILACAK

OHAL kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnameler ile Emniyet Genel Müdürlüğüne 7 bin kişilik bekçi kadrosu tahsis edildi. Buna göre 7 bin kişilik bekçi alımı İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illeri için yapılacak. 

TERÖR BÖLGELERİ İÇİNDE ALIM YAPILACAK

Kanun Hükmünde Kararnameler ile İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illerine 7 bin kişilik bekçi alımı yapılacak. Bu illerden hariç olmak üzere terör olaylarının yoğun yaşandığı örneğin Şırnak, Mardin, Hakkari, Diyarbakır, Tunceli vb. gibi iller için de il valiliklerinden yapılan duyurular sonucu bekçi alımları yapılmaktadır. Bekçi ilanı yayımlandığında duyuru yapacağız.

Bekçi Maaşları Ne Kadar? Bekçi Görevleri Nedir?

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan s
orhan s - 3 yıl Önce

mrb niye bazı iller, bu illerin içinde bursa niye yok ayrıca benim 30 yasımı doldurmamı mı bekleniyor bursa`ya alım yapmaları için ayıptır yaaa

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Diyarbakırda alımlar yedeklerden olsun yeni kadro alınırsa torpili olan girecektir onun için lütfen yedeklerden alin

umut!
umut! - 3 yıl Önce

30 yaş üzeri insanları devlet büyükleri görmüyor bu insanlar kime anlatsın peki derdini? çoğu kurum kapamış kapısını polislik askerlik vs. sanki 25 yaşını geçenleri iş göremez işe yaramaz vasfında gösteriyor bu saçma yaş takıntısı

cem
cem - 3 yıl Önce

yaş sınırı ile gelişme yok galiba nezaman esnetilecek

ali türk
ali türk - 3 yıl Önce

yaş35

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

tokat' bekçi alımı olacakmı

Recep
Recep - 3 yıl Önce

Geçen yıl güneydoğuda alım olurken başvuran gerçektende vatan için çalışmak isteyenlerdi çünkü geçen yıl ortalık diyarbakırda ve güneydoğuda çok karışıktı tehditler olduğu halde hiç bişey aldırmadan vatana çalışmak istedik yani güneydoğuda tekrar alım olursa yedeklerden alım yapılırsa mutlu olacaz saygılarımla.

Cem
Cem - 3 yıl Önce

Ben diyarbakırda yedekte iki kişiyle kaybettim inşAllah alım olduğunda yedekler içinde bi şeyler yapar