EGM 21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Alımı Sınav Tarihleri Duyuruldu!

Emniyet Genel Müdürlüğü 21. dönem POMEM 13 bin polis alımı mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların sınav giriş yerleri ve sınav tarihleri duyuruldu.

EGM 21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Alımı Sınav Tarihleri Duyuruldu!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde görev yapmak üzere aralıklarla polis öğrencisi alımları gerçekleştirmekte olup bu alımlar bilindiği üzere Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden duyurulmakta ve Emniyet Genel Müdürlüğünün talebi ile yayımlanmaktadır.

Geçtiğimiz sene kamuoyuna duyurulan Emniyet Genel Müdürlüğü 21. dönem 13 bin polis alımı başvuruları adaylar tarafından yapılmış ve sınava girmeye hak kazanan adayların listesi, sınav giriş yerleri hakkında duyurunun yapılması bekleniyordu. Sonunda konu hakkında Polis Akademisi Başkanlığı duyuru yaptı.

SINAV TARİHLERİ ve GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile 21. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM 13 bin polis alımı mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların sınav tarihleri ve sınav yerlerini içeren giriş belgelerinin kamuoyuna duyurulduğu açıklandı. Buna göre sonunda merakla beklenen açıklama yapıldı.

SORGULAMA EKRANI

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile 21. dönen POMEM 13 bin polis alımı sınav tarihleri ve sınav giriş yerleri belgesi açıklandı. Peki adaylar ilgili sayfaya nasıl ulaşacak? (https://goo.gl/zqMG7e) linkini kopyalayacak olan adaylar tarayıcılarının url bölümüne yapıştıracak ve ilgili sayfaya ulaşarak sınav giriş tarihleri ile sınava nerede gireceği bilgisini öğrenebilecektir.

YORUM EKLE