EGM 10 Bin Polis Alımına Yoğun İlgi! Başvurular Ne Zamana Kadar Uzatıldı?

EGM 22. dönem 10 bin polis alımı ön başvuruları uzatıldı. Son başvuru 23 mart tarihinde bitecek iken yoğun ilgi nedeniyle son başvuru tarihi duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 30 Mart tarihine kadar uzatıldı. İşte detaylar..

EGM 10 Bin Polis Alımına Yoğun İlgi! Başvurular Ne Zamana Kadar Uzatıldı?

Emniyet Genel Müdürlüğü 22. dönem Polis Alımlarında son dakika açıklaması. Bilindiği gibi 10 bin polis alımı için son başvuru süresi bugün sona eriyor. Adaylar başvurulara yoğun ilgi gösterdi. EGM sosyal medya hesabı üzerinden yapılan resmi açıklama ile başvurusunu tamamlamayan adaylar rahat bir nefes almasını sağladı. Başvurularda yoğun ilgi yaşandı.  EGM 22. dönem polis alımı başvuruları ne zamana kadar uzatıldı?

10 BİN POLİS ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMANA KADAR UZATILDI?

22. Dönem polis alımlarına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, "22. Dönem ön başvuru ve ücret yatırma işlemleri yoğun talep sebebiyle 30 Mart 2018 tarihine kadar uzatılmıştır" denildi. 12 Mart 2018 tarihinde başlayan ön başvuru işlemleri 23 tarihinde sona erecek olan başvuruların ücret yatırma işlemlerinde yaşanan yoğun ilgi neden oldu. Ön başvurular 1 hafta uzatıldı. adayların 10 bin polis alımında 30 Mart 2018 tarihine kadar adayların ön başvuru işlemleri ile ücret yatırma işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak için ve Alım şartlarına ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 14:25
YORUM EKLE