Dünyanın En Çok Kullanılan Mesajlaşma Uygulamasından Yenilik

Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan ve anlık olarak mesajlaşma konusunda iletişimi en iyi sağlayan Whatsapp uygulamasından yeni yenilikleri sizler için haberimize derledik..

Dünyanın En Çok Kullanılan Mesajlaşma Uygulamasından Yenilik

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma servislerinden biri olan Whatsapp yeni güncellemeler ile birlikte birçok özelliği de beraberinde getirdi. Yapılmış olan yeni güncellemeler ile birlikte Whatsapp alt yapısıda değişerek daha iyi bir alt yapıyı kullanıcılarına sunmaktadır. Yeni güncellemenin getirmiş olduğu en iyi yeniliklerden bir taneside bir başkası tarafından gruba eklenip eklenmeyeceğinize sınırlandırma getirerek karar verebilyiorsunuz. Bu yenilik tüm cihazlara aynı anda gelmese de yavaş yavaş birçok cihaza yüklenmeye başlandı. Yeni uygulama ile sadece sizlerin isteediği kişiler sizleri gruba ekleyebilecek.

Whatsapp Grup Sınırlandırma İşlemi Nasıl Olur?

Yeni gelen güncellemenin tüm telefonlara daha gelmese şimdiye kadar 1/3 telefonda kullanılmaya başlandığı belirtildi. Yeni gelen güncellemenin telefonlarda yapılması için Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar yoluyla birlikte sizlerde istediğiniz kişilerin sizleri ekleyebilmesine izin vereceksiniz. Whatsapp grup katılımlarını isterseniz " hiç kimseye isterseniz sadece arkadaşınıza isterseniz ise kişilerime" açabileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 10:32
YORUM EKLE