Doların Yükselişi Devam Ediyor!

Yatırımcıların ilk hedefi olan dolar rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Peki doların ne kadar oldu? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Doların Yükselişi Devam Ediyor!

Türk lirasında negatif ayrışma devam ediyor. Dolar yeniden 5.35 seviyelerine çıkarken Euro fiyatlları ise 6.15 leri gördü. Günün ilk saatlerinde 5.18 seviyelerinde bulunan dolar yeniden 5.30 un üstüne çıktı. Türkiye ve Amerika ilişkilerinin gergin olması sebebi ile dün gündüz saatlerinde başlayan İran ambargosu başta olmakla beraber son dönemde yaşanan sorunlar Türk Lirasının Dolar ve Euro karşısında değer kaybetmesine yol açıyor. Peki dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu?

İŞTE SON DURUM

Dün akşam saatlerinde Merkez Bankasının kararı sonrasında dolar da hafif düşüşler gerçekleşmişti. Bu hafif düşüşler kalıcı olmadı ve kur gece yarısı uluslararası piyasada 5.42 seviyelerine kadar çıkış gösterdi. Bugün ise döviz kurlarında dalgalanmalar devam ediyor. Döviz kurlarındaki son durum ise şu şekilde: Amerikan Doları alış 5.28, satış 5.34 seviyelerinde seyir ediyor. Euro kuru ise uluslararası piyasada 6.27 seviyelerine kadar yükselirken Amerika ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gelişme sonrası 5.99 seviyelerine kadar geriledi. Euro kuru şu anda 6.13 seviyelerinde bulunuyor. İngiliz Sterlini kuru en yüksek 7.03 görürken şu sıralar İngiliz Sterlini alış fiyatı 6.81 seviyelerinde iken satış fiyatı ise 6.96 seviyelerinde bulunuyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife
Şerife - 2 yıl Önce

Allah sonumuzu hayır eylesin Türkiye nin hali içler acısı

Sena aydın
Sena aydın @Şerife - 2 yıl Önce

Aynen öyle