Doğalgaz Sertifikası Yönetmenliğinde Değişikliğe Gidildi

Hükumet tarafından tekrardan düzenlenen doğalgaz piyasası sertifika yönetmenliği değişiklikleri resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Doğalgaz Sertifikası Yönetmenliğinde Değişikliğe Gidildi

Resmi Gazete yayınlanan yönetmenlik değişikliği, doğalgaz piyasası sertifika yönetmenliği bünyesinde gerçekleşti. Yayımlanan yeni düzenlemeye göre Doğal Gaz Piyasası Sertifika Yönetmenliğinin Geçiçi 11 İnci maddesi değiştirilerek yeni tasarıya onay verilmiştir, açıklması yapıldı.

YAPILAN YENİ TASARININ DETAYLARI

Madde 11: Sertifika almak isteyen bir çok kişl; EK-1 ve EK-2'de yer alan sertifika bilgilerine bakarak başvuru dilekçesi ve EK-3'de belirtilen bilgi ve belgeler ile birlikte yapım ve hizmet sertifikası almak için Kuruma, iç tesisat ve servis hatlarından sorumlu sertifika alabilmek için dağıtım lisansı sahibi şirkete ya da yetki belgesi sahibi şirketlere başvuruda bulunabilmektedir. 

Değiştirilmiş Madde 11'de ise şu ifadelere yer verilmiştir; Onaylı kimlik kartı ile ilgili uygulama yürülüğe 01/01/2019 tarihinden itibaren başlayacaktır, maddesi güncellenmiştir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE