Devlet Bahçeli Partisinin Grup Toplantısında Konuşma Yaptı

Milliyet Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Partisinin grup toplantısında konuştu. Partisinin grup toplantısında MHP Lideri Bahçeli, önemli mesajlar verdi

Devlet Bahçeli Partisinin Grup Toplantısında Konuşma Yaptı

Milliyet Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Partisinin grup toplantısında konuştu. Partisinin grup toplantısında MHP Lideri Bahçeli, önemli mesajlar verdi

 

İşte açıklamasından satır başları:

Sizleri ekranları başında aziz vatandaşlarımı, yurt dışında yaşayan kardeşlerimi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Dosta ve düşmana bozkurt gibi dikilen arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. MHP, nerede diyenlere bizim ne yaptığımız sorgulayanlara 'yıkılmadık, ayaktayız' diyoruz. Onurlu ve omurgalı yürüyüşümüze devam ediyoruz. Düşeceğimizi, zannediyorlardı alayı birden havasını aldı. Çünkü bizi tanımıyorlar.MHP'ye harekat düzenleyen kim olursa olsun bedeli ağır olacaktır. Yalancıların, müfterilerin tezgahlarına rıza göstermeyiz, geçit vermeyiz. Şu güne kadar inanmadığımız hiçbir ilişki içinde olmadık. 

Sahte müslümanlara, takiye odaklarına yüzümüzü döndük. İhanete karşı sadakat kalkanıyla karşı durduk. Yine de hakkımız yedirmedik. Kimse meraklanmasın bu milliyet çınarı gerekirse arınarak büyüyecek. 

Komplo kuracaklarmış önümüzü kesmeye çalışıyorlarmış. Hiç bir saray saldırısı hiç bir küresel saldırı önümüzde durmamış duramayacaktır.
 
Türkiye 4 ay 23 günlük arayla 2 milletvekili seçimi yaşadı. Siyasi tarihimizde ilk kez yaşanan bu durum tüm çirkinliğiyle devam etmiştir.
 
Türk milleti 7 Haziran'da tüm kurumlara bir mesaj vermişti. Türk milleti üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdi. Erdoğan 7 Haziran'ı beğenmedi. AKP kontrolden çıktı. Türkiye'yi hiddet ve dehşet döngüsüne itti.
 
1 Kasım'da beklentinin altına düştüğümüz açık bir gerçektir. Her şeyden önce türlü iftiraya rağmen partimize desteğini esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruö. Elbette bu bir başarı değil. Ama mağlup da olmadık. İyi niyetli eleştirilere kulağımızı kapatmıyoruz.. Milletimizin verdiği muhalefet görevini en iyi şekilde gerçekleştireceğiz.
 
Şunu açıkça söylemek isterim ki 7 Haziran ve 1 Kasım'dan çıkaracağımız dersler var. Kendimizi anlatmakta zorluk çektiğimiz bir kitlenin varlığı ortadır. 1 Kasım seçimleri olağanüstü şartlarda yapılmıştır. Bizden kopan kardeşlerimizi de saygıyla karşılıyorum.
 
AKP ne yapmış da oyunu 4 milyondan fazla arttırmıştır. AKP'ye, HDP'ye CHP'ye oy veren milletimizin tercihine saygı duyuyoruz. Türkiye'de ne değişmiştir! AKP'nin yüzde 49.5 oy oranı bizim göremediğimiz hangi politikaların mükafatıdır. Terör sonlanmı9ş asayiş ve günvelik mi sağlanmış? Allah için söyleyin 4 ay 23 günde AKP neyi başardı da tek başına iktidar olmuştur?
 
Mehmetçiklerin vatan toprağunda protesto edilmesi asla unutulmayacaktır. Askerlerimizi işgalci gibi gösterenelere yazıklar olsun, yedikleri içtikleri haram olsun.
 

HDP'nin başkanlık sistemi dahil tüm modeller ghörüşülür demesi tesadüf değildir.
 
Şimdi 1 Kasım'da MHP'nin başarısız olduğunu söyleyenlere dikkat ediniz. Diyorlar ki mevcutla devam edilirse ilk sçeimde baraj altında kalacaktır. MHP hiçbir şeyden korkmaz. Her şey bir yana şahsımla ilgili gazetelerde, TV'lerde söylenmeyen bir şey kalmamıştır. Hepsi de günahlarımızı alıp günahkarlığın dibini boylamıştır.  Bizde teslim edilecek işgale bırakılacak silinmesi seyredilecek bir parti yoktur.
 
Kimse kaçak güreşmesin. Bizim kaybetmemiz için her türlü yol denendi. Asıl hedef Türk milletiydi. 
 
MHP soyguna, yolsuzluğa, rüşvete, harama, küresel cinayetlere hayır dedi. Yine söylüyorum bunların hepsine sonuna kadar hayır diyorum. Ülkemizin çıkarlarını görmezden mi gelseydik. Hata mı ettik. 
 
Eyyamcılığa, gevşekliğe prim mi verseydik? Müfterilere omuz mu verseydik? Biz de defteri soldan verilecekler arasında mı yer alsaydık? Besmeleyde devletin hazinesini kemirenlere, buyrun küpünüzü daha da doldurun mu deseydik? Varsın oyumuz düşsün, varsın bir kısım kardeşimiz bizden uzaklaşsın, biz dimdik duracağız. Bunların hepsinin hesabına başlarını geçirelim. 
 
1 Kasım seçiminin kazananı belli kaybedeni Türk milletidir. 
 
Fransa'daki menfur saldırıyı bir kez daha kınıyoruz. Fransa'nın terör kapsamındaki sicili hiç de iç acçıcı değildir.  Fransa'nın bugüne kadar PKK'ya verdiği desteği gözden geçirmesini istiyorum. Acılara rekabet ettirmeden teröre karlı ortak paydada buluşalım
 
Paris'te ölenle Beyrut'ta Sana'da Ankara'da ölenlerin farkı yoktur. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE