Demek Akalın ve Ahmet Hakan Yine Birbirine Girdi!

Minik kızının namaz kıldığı resmini sosyal medyada paylaşan Demet Akalın, ile Yazar Ahmet Hakan arasındaki yaşanan polemik devam ediyor. işte detaylar.

Demek Akalın ve Ahmet Hakan Yine Birbirine Girdi!

Minik kızının namaz kıldığı resmini sosyal medyada paylaşan Demet Akalın, ile Yazar Ahmet Hakan arasındaki yaşanan polemik devam ediyor. işte detaylar.

Demet Akalın'ın sosyal medya üzerinden kızı Hira'nın namaz kılan fotoğrafını paylaşmasının ardından kimileri tepki göstermiş kimileri ise tebrik etmişti.
Tepki gösterenler arasında Ahmet Hakan da vardı. Hürriyet yazarı, Demet Akalın'a "10 yıl önce neden bu düşkünlüğünüzü kamuoyuna yansıtma konusunda niye bu kadar iştahlı değildiniz" diye sormuştu. Akalın da yine Twitter üzerinden Ahmet Hakan'a cevap vermişti.


Ahmet Hakan bugün Demet Akalın'ın 'Ahmetçiğim' üslubuyla ünlü popçuya seslenerek bir cevap verdi. İşte köşe yazısındaki o bölüm:

BENİM SORDUĞUM SADECE ŞUYDU
Demetçiğim... Yazdıklarıma bir kez daha bak lütfen. Ben sana “Niye minik kızına Kuran okutuyorsun, namaz kıldırıyorsun?” demedim. Ben sana “Minik kızının namaz kılmasını niye sergiliyorsun?” bile demedim. Bırak bunları demeyi... Bu konuda seni sonuna kadar destekledim. Ve yine bu konuda sana yönelik eleştirilere karşı çıktım. Ayrıca ben sana “30 sene evvel Kuran okumuyordun, namaz kılmıyordun” falan da demedim.
10 YIL ÖNCE NİYE BU KADAR İŞTAHLI DEĞİLDİN
Ben sana sadece ve sadece... “Sevgili Demet, siz popçularımız madem bu kadar başörtüsü ve Kuran düşkünü idiniz... Çok değil 10 yıl evveline kadar bu düşkünlüğünüzü kamuoyuna yansıtma konusunda niye bu kadar iştahlı değildiniz?” diye sordum. Sorum sadece sana yönelik de değildi, senin şahsında bilumum popçulara ve topçulara idi... Umarım cevap yeterlidir. Asıl sevgiler benden size.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE