Cumhurbaşkanı'ndan KYK Borçlarına Yönelik Yeni Açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu program sırasında KYK öğrenim kredisi ile ilgili merak edilen soruları cevaplayarak birçok öğrencinin kafasında ki soru işaretlerini kaldırdı. Yapmış olduğu açıklamaları derleyerek haberimize sunduk.

Cumhurbaşkanı'ndan KYK Borçlarına Yönelik Yeni Açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel seçimler ile ilgili yapmış olduğu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Seçim ile iligli çok sayıda haber kanalına konuşan Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu araştırmalara ve hazırladığı projlere dayanayarak konuşma gerçekleştirdi. Konuşma bir televizyon kanalından canlı olarak yayınlanarak birçok vatandaşın akıllarında ki soruların gidierilmesini ve yeni projelerin hayata geçisinden birçok vatandaşın nasıl etkileneceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanından KYK Kredisi Açıklaması

Televizyon programında yapacağı projeler ile birlikte birçok vatandaşın kafasında soru işareti olan konulara da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan KYK kredisi alan öğrenciler konusunda da açıklamalarda bulunarak öğrencilerin kafalarında ki soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Yapılan açıklamaya göre KYK kredilerinin karşılıksız olmayacağını ve kesinlikle devlet tarafından silinmeyeceğinin altına çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerin zaten sigortalı bir iş sahibi olduktan sonra bu paraları geri ödeyeceklerini sağlandığından herhangi bir şekilde sil

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 23:11
YORUM EKLE