Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Müjde Geliyor Açıklaması Heyecanlandırdı!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrasında açıklamalar yaptı. Açıklamalarda yeni müjdelerin geleceğini ifade etti. Bu müjdeler ekonomi, teknoloji, enerji alanında mı olacak merak konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Müjde Geliyor Açıklaması Heyecanlandırdı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı son dakika açıklaması ile yeni bir müjde daha verileceğini ifade etti. Bu kapsamdaki açıklamasında ülkemizin enerji ulaşım eğitim ve ekonomik alanlarda müjdeler verildiğini ve bu müjdelerin devamının geleceğini ifade etti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarda sağdan soldan gelen konuşmalara kulak asmayın ve ifadesinde bulundu. Erdoğan Kısıklı daki Büyük Çamlıca Camisi'nde cuma namazı sonrasında açıklama yaptığı açıklamasında vatandaşların sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralalrına uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

VERİLECEK MÜJDE NE OLACAK?

Başkan Erdoğan cuma namazı sonrasında yeni müjdeler geliyor açıklaması heyecanlandırı. Hangi alanlarda açıklama yapılacağı merak konusu olurken. Geçtiğimiz günlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Akdeniz'de de doğalgaz bulunabileceğine dair  açıklamalar yapmıştı bu konuda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE