Cumhurbaşkanı Erdoğan Taşeron İşçilere Müjdeli Haberi Verdi

Darbe girişiminin ardından taşeron işçilerin bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği konusunda açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Taşeron İşçilere Müjdeli Haberi Verdi
15 Temmuz akşamı Fethullahçı Terör Örgütü üyeleri askeri darbe girişimine kalkıştı. Halkın iradesi ile bu girişim engellendi ve Milli Güvenlik Kurulunun toplanması ile ülkede üç ay boyunca sürecek Olağanüstü Hal İlan edildi. Ekonomi'de her hangi bir değişikliğin olmayacağı açıklamaları yapılsa da taşeron işçiler kamuya girip giremeyeceği konusunda meraklı bekleyişini sürdürmeye başladı. Sonunda beklenen açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı.

FETÖ Unsuları Silindikten Sonra Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taşeron işçilerin kamuya alınması sürecinde her hangi bir aksaklığın yaşanmayacağını 720 bin taşeron işçiye verdi. Ancak bu sürecin tekrar gündeme gelmesi ve konuşulması için Fethullahçı Terör Örgütü unsurlarının silinmesi gerektiğini ifade etti.
Olağanüstü Hal İlan edilmesi ile FETÖ'cüların daha kısa sürede tutuklanması ve göz altına alınması amaçlanmaktadır. Üç aylık süre boyunca yeni soruşturmaların yapılacağı ve Fethullahçı Terör Örgütü üyesi unsurlarının neredeyse tamamı ya da büyük bir bölümünün temizlenmesi bekleniyor. Bu sürecin tamamlandıktan sonra taşeron işçilerin kamuya alınması konusunda yeni açıklamaların yapılması ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylununda bildiri yayınlanması beklenmektedir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladığı ifadeler ile 720 bin taşeron işçiye sevindirici haberi verdi.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 22:47

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Ertekin
İbrahim Ertekin - 4 yıl Önce

İşe çok ihtiyacım var dört çocuk babasıyım ingilizce dilimde iyidir bilgisayar sertifikam var lise mezunuyum.

Ali Gündüz
Ali Gündüz - 4 yıl Önce

inşAllah hayırlısı emeklerimiz bu vatana feda olsun