Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdam İle İlgili Açıklama Geldi!

Hava limanına giderken yoldaki kalabalıkla bir müddet sohbet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kalabalıktan gelen idam sorularını yanıtsız bırakmadı ve cevapladı. Erdoğan idam ile ilgili hangi söylemlerde bulundu? İdam kararı gelecek mi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdam İle İlgili Açıklama Geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hava limanına giderken yaptığı son dakika açıklamasında idam konusuna değindi. Eşi Emine Erdoğan ile Ankara'ya gitmek için Atatürk Hava limanına gitmek için yola çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan yolda kendisine el sallayanları görünce makam aracını durdurdu ve kendisini selamlayan kalabalıkla bir müddet sohbet etti. Kalabalıktan kendisine yöneltilen idam sorusunu da cevapsız bırakmadı. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan idam sorusuna ne yanıt verdi?

CUMHURBAŞKANINDAN İDAM AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'ya gitmek üzere Atatürk Hava limanı da doğru hareket ederken kendisine el sallayan kalabalığı görünce karşılıksız bırakmadı ve makam aracını durdurup kendisini selamlayan kalabalıkla bir müddet sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kalabalıktan kendisine yöneltilen hayvan hakları ve idam gelecek mi sorusuna ise şöyle yanıt verdi: Cumhurbaşkanı Erdoğan hayvan haklarının zaten gündemde olduğunu idamın tabii ki hayvan haklarına göre daha zor olduğunu Anayasa kararı gerektiğini ve yavaş yavaş cevabını verdi. sohbet anları kalabalık içinde birisi tarafından cep telefonu ile kayıt edildi.

YORUM EKLE