Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanları Yanına Alarak Teftiş Yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemeti yanına alarak 3. Köprü ve Bağlantı yolları ile 3. Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanları Yanına Alarak Teftiş Yaptı
Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemeti yanına alarak 3. Köprü ve Bağlantı yolları ile 3. Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanvekili Göksel Gümüşdağ eşlik ediyor.

HELİKOPTERLE HAVADAN İNCELEME

İlk olarak Cumhurbaşkanlığı helikopter pistine gelen helikopter ve çevresi polis köpekleriyle arandı. Geceyi Tarabya Köşkü’nde geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14:15’de köşkten Enerji Bakanı Berat Albayrak ile birlikte çıkarak Cumhurbaşkanlığı helikopter pistine geldi. Erdoğan, kendisini burada bekleyen bakanlarla birlikte helikoptere binerek Tarabya’dan ayrıldı. Helikopter ilk olarak 3. Boğaz Köprüsü yönüne hareket etti. Erdoğan ve beraberindeki bakanların ardından da 3. Havalimanı inşaatını havadan incelemeleri bekleniyor. Cumhurbaşkanının inşaat sahasına inip detaylı bilgi alması da planlanıyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE