Çiftlikbank'ın Kurucusu Mehmet Aydın Ne Zaman Türkiye Gelip Teslim Olacağını Açıkladı!

Türkiye'nin en büyük dolandırılma olayında ismi geçen Çiftlikbank kurucusu ve ceosu Mehmet Aydın ne zaman teslim olacağını, Türkiyeye ne zaman geleceğini açıkladı.

Çiftlikbank'ın Kurucusu Mehmet Aydın Ne Zaman Türkiye Gelip Teslim Olacağını Açıkladı!

İlk olarak oyun platformu kuran ve bu platformu genişleterek Tüm Türkiye genelinde 81 ilde bayilikler açan Çiftlikbank'ın kurduğu sistemde 132 Bin kişinin toplamda 1 milyar 500 milyon Tl parasını alıp ortadan kaybolan Mehmet Aydın'dan yeni açıklama geldi. Tosuncuk olarak lakabı bulunan Aydın'ın çiftlikbank mağdurlarını sevindirecek açıklamada teslim olacağını ifade etti. Mağdurlar dört gözle Mehmet Aydın ne zaman Türkiye'ye gelecek sorusunu sormaktalar.

Mehmet Aydın: "Bende mağdurum!"

Mehmet Aydın Sözcü Gazetesine bir yazılı açıklama gönderdi. Avukatları aracılığı ile gödnerilen metinde önemli bilgiler paylaştı. Bende mağdurum diyen Aydın'In açıklamaları mağdurları kızdıracak cinsten. Bu projeye başlarken dolandırma niyetim yoktu diyen Aydın, amacım şirketin reklam bütçesinden vatandaşların para kazanmalarını sağlamak olduğunu, oyun oynarken para  kazanabilecekleri bir sistem geliştirdiklerini ifade etti.

Et, süt, yumurta ve bal üzerine kurduğu Türkiye genelindeki şubelerinde yatırımlarını yaptıktan sonra şirketin çok fazla büyümesidnen doalyı etrafındaki kötü niyetli kişileri geç fark ettiklerini ifade eden Aydın, yurt dışına çıktığı sürede mağduriyetleri gidermek için çalıştığını fakat kendisi için çıkartılan yakalama kararı nedeniylede bunda da başarılı olamadığını aktardı. 

Çiftlikbank Kurucusu Mehmet Aydın Ne zaman teslim olacak?

Kendi irademle teslim olacağım açıklaması mağdurları derin bir nefes aldırırken, suçsuzluğum ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım dedi ve Türk yargısının vereceği bu kararda gerçeği bulacağımızdan şüphemiz yoktur dedi.

İşin olsa

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER