Ceza ve Tevkifevleri 2000 Euro Maaşla Personel Alacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yeni personel alımı yapacak. Gelişimini Desteklemek için proje etkinliklerine destek verecek Dil Asistanı alacak olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İngilizce bir duyuru yayınladı.

Ceza ve Tevkifevleri 2000 Euro Maaşla Personel Alacak

Ceza ve Tevkifevleri  2000 Euro Maaşla Personel Alacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yeni personel alımı yapacak. Gelişimini Desteklemek için proje etkinliklerine destek verecek Dil Asistanı alacak olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İngilizce bir duyuru yayınladı. Bu duyuruda Dil asistanlığı için 24 ay sözleşme yapılacağı ve aylık iki bin Euro maaş ödeneceği açıklandı. Başvuran adaylar için çalışma yerinin de Ankara olacağı duyuruda belirtildi. Dil asistanı olarak sözleşmeli görev yapacakların yıllık 20 günlük izin kullanma hakları olacak. . Adaylar görüşmeler için 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde çağırılacak.

Aynı zamanda Dil Asistan Yardımcılığı için de personel alınacak. Aynı şekilde bu personellere de 24 ay sözleşme yapılacak. Bu personel de Proje koordinasyon ve yönetim çalışmasına destek verecek. 2000 Euro maaşla işe başlayacak olan personel Yıllık 20 gün izin kullanma hakkına sahip olacak. . Adaylar görüşme için 24 haziran 2015, 29 Haziran 2015, 30 Haziran 2015 tarihlerinde çağırılacak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulhakim
Abdulhakim - 5 yıl Önce

çalışmak istiyorum

Cihat
Cihat - 5 yıl Önce

sizinle çalışmaktan gurur duyarım...

Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Arapça oluyor mu?