Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kura Sonuçları Açıklandı! İstenen Belgeler Nedir?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı az önce yapmış olduğu duyurusuna göre 175 personel alımı kura sonuçları açıklancı. İşte sonuç ekranı ve istenen belgeler.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kura Sonuçları Açıklandı! İstenen Belgeler Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda duyurusu yayımlanmış olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı için başvurular 14 Ekim 2019 tarihi ile 18 Ekim 2019 tarihleri tarihleri arasında alındı. Adaylara Kura çekimi farklı şehirlerde 06 Kasım 2019 tarihinde yapıldı. Merakla Kura sonuçlarını bekleyen adaylar için ise az önce bakanlıktan sonuçların açıklandığına dair duyuru geldi.

Sizlere geçen gün yaptığımız haber sonrasında 11 Kasım 2019 tarihinde açıklanması gereken kura sonuçları 12 Kasım 2019 tarihinde açıklandı. İlgili haberimiz olan " Adaylar Bekliyor! ÇSB Kura Sonuçlarını Ne Zaman Açıklayacak? Sonuç Ekranı?" sonrası kura sonuçları açıklandı ve haberimiz ses getirdi.

KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Bakanlığımıza sürekli işçi alımı (Temizlik Görevlisi-Güvenlik Görevlisi) hususunda, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen nihai listelerde isimleri yer alan adayların 06 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda yapılan kura çekim işlemleri tamamlanmış olup, kura çekimi sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylar ile öncelikli başvuru sahiplerinin isimlerine aşağıda yer verilmiştir.

SONUÇ İÇİN TIKLAYINIZ.

KURADA ADI GEÇENLER BURAYA KATILDI. SENDE TIKLA KATIL

ŞAHSEN BAŞVURU:

Asil adaylar ile Öncelikli başvuru sahipleri, aşağıda belirtilen belgelerini 14-20 Kasım 2019 tarihleri arasında Temizlik Görevlisi meslek kolu için, Personel Genel Müdürlüğümüze, Güvenlik Görevlisi meslek kolu için ise, müracaat etmiş oldukları ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerimize 20.11.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

a) Beyan formu. (form için tıklayınız).

b) Diploma veya mezuniyet belgesi. (Posta yoluyla yapılan başvuruda resmi kurum veya noterce tasdikli sureti) (Yurt dışında öğrenim görenler denklik belgelerini de ekleyeceklerdir.)

c) İşe göndermede öncelikli olduğuna dair belge.(Posta yoluyla başvurularda resmi kurum veya noterce tasdikli sureti)

d) 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun ilgili maddelerine göre alınmış ve geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik sertifikası ile Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı. (Posta yoluyla yapılan başvuruda resmi kurum veya noterce tasdikli sureti)

Not :

 1: Elden evrak teslimi yapacak adaylar için; belgelerin fotokopisi aslının ibraz edilmesi kaydıyla İlgili görevli tarafından tasdik edilerek ilgilisine aslı teslim edilecektir.

 2: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri çerçevesinde adayların T.C. kimlik numaraları gizlenerek ilan edilmiştir.

Kura çekimi sonuçları ve belge istenilmesine dair adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 20:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yahya teker
Yahya teker - 4 yıl Önce

Burdan nasıl is bukubuyor