Canlı Yayında Skandal Hata!

Partilerin milletvekili aday listelerinin belli olması ile CNN Türk canlı yayında listeleri yayınladı. İşte ne olduysa o sırada oldu. Canlı yayında listeler paylaşılırken sansürsüz olarak istenmeyen bilgiler de göründü! İşte tüm detaylar...

Canlı Yayında Skandal Hata!

Partilerin milletvekili listelerinin belli olması ile haber programları da bu konuyu haber yaptılar. Ancak CNN Türk kanalı canlı yayında listeleri paylaştı ve skandal bir hataya da imza atmış oldu.

CNN Türk kanalında canlı yayın olarak aday listelerinin açıklanması haberi yapılırken Akparti'nin milletvekili isim listeleri de yayınlandı. Ancak skandal bir hata yapıldı ve listede ismi yer alan Milletvekili adaylarının T.C kimlik numaraları da sansürsüz biçimde yayınlandı. Listenin başında yer alan Süleyman Soylu da dahil olmak üzere sansürsüz biçimde T.C Kimlik numaraları ekranda tüm izleyiciler ile paylaşıldı.

Ancak kısa süre içerisinde yapılan skandal hata fark edildi ve hemen müdahale edildi. Müdahalenin ardından liste sansürlenerek Milletvekili adaylarının T.C Kimlik numaraları tekrardan ekrana sansürlü biçimde yansıtıldı.

İşte o skandal haberden görüntü;

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE