Çalışma Bakanlığı 4 Bin ASDEP Personeli Alımı Ne Zaman Açıklanacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına 4 Bin ASDEP personeli alımı yapılması bekleniyor. Adaylar asdep personeli ilanın ne zaman açıklanacağını sormaktalar.

Çalışma Bakanlığı 4 Bin ASDEP Personeli Alımı Ne Zaman Açıklanacak?

Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına 4 Bin ASDEP personel alımı yapılması bekleniyor.

2018 yılı içerisinde yapılması planlanan personel alımlarından ASDEP memur alımları için uzun bir süredir ilan açıklanması bekleniyor. Bilindiği gibi daha önce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevinde bulunan Fatma Betül Sayan Kaya, personel ihtiyaçlarının giderilmesi için çok sayıda Asdep alımı yapılacağını aktardı. Bununla birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce çalışma Bakanlığının faaliyetleri ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmelerde 3 bin ASDEP personel alımı yapıldığını ve 4 bin personel daha istihdam edilmesi sağlanacağı belirtildi. Alımların henüz ne zaman yapılacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştı. Bununla birlikte 2018 yılı bitmeden yeni bir ASDEP personeli olup olmayacağı hakkında adayların meraklı bekleyişi devam etmekte.

ASDEP alımlarının ne zaman yapılacağı belli olur olmaz işin olsa okuyucularına duyurulacak. İşin olsa mobil uygulamasını indirerek, anında gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve ataseven
Merve ataseven - 2 yıl Önce

Biran once olsun ozellikle orta okullar icin ben sahsen gecim sikinti cekiyorum kura uzerinden bekliyoruz

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

oncellikle duyarliginiz icin tskler.asdep alimi yillardir alimi ypildi ama durduruldu soz veeildi 2017 kpss ile bklioruz asdep alimini lutfen