Çalışma Bakanı Taşerona Kadro Başvurusu Sonuçları Açıklanan Kişi Sayısını Duyurdu!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanan işçi sayısını duyurdu ve diğer detaylar hakkında bilgi verdi.

Çalışma Bakanı Taşerona Kadro Başvurusu Sonuçları Açıklanan Kişi Sayısını Duyurdu!

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan alt iş verenlerde çalışan taşeron işçiler bilindiği üzere kamuya geçirilecek. Bu konu hakkında uzun süredir çalışmalar sürüdürülüyordu ve sonunda sonuç verdi. Buna gire yurt geneli bir milyon civarı kişinin kamuya geçmesi beklenmektedir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından bugün kamuoyuna önmeli bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklama da taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanan toplam kişi sayısı duyuruldu. Peki şimdiye kadar kaç kişinin sonuçları açıklandı, taşerona kadro sonucu açıklanması beklenen kaç kişi kaldı.

715 BİN KİŞİNİN SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile kamuoyuna duyuru yaparak şu ana kadar toplam 715 bin kişinin taşeron başvuru sonuçlarının incelendiği belirtilirken incelemelerin devam ettiği de vurgulandı. Tahminlere göre taşeron sonucu açıklanması beklenen artı, eksi 200 bin kişinin daha olduğu düşünülmektedir.

Taşerona kadro başvuru sonuçlarını günlük şekilde İşin Olsa ekibi olarak sizlere duyuruyoruz. Sizlerde taşerona kadro başvuru sonuçları açıklanan tüm kurumları öğrenmek ve diğer personel alımları hakkında bilgi edinmek için lütfen sitemizi takip etmeye devam ediniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 5 yıl Önce

Bende belediyede calişiyorum sabikadan dolayi kadroya gecemiyorum isten cikariliyorum tekrar sucami teşvik ediliyoruz sayın bakanım geçmişte bir suç işledik cezamızı yattım evlendim 4 çocuk var 4 üde okuyor ne yapmamlazim sayin bakanım kredi çektik nasıl üdüyelim

Veysel turan
Veysel turan - 5 yıl Önce

Bolu belediyesi temizlik de CALISIYom 2011de basladım 2002de basımdan gecen tatsız Bi olaydan dolayı ceza evine girdim 12.5 sene ceza aldım 3 sene yattım sartlı tahliye oldum ama aldığım cezada ömür boyu kamu hizmetlerinden men verildi suan sabıka kaydım cıkmıyo ama arsiv dosyam cıkıyo o yüzden red cıktı ne yapmam lazım

Hs
Hs @Veysel turan - 5 yıl Önce

İşkur'a kaydınızı yaptırın eski hükümlü olarak işe girebilirsin

Ahnet
Ahnet - 5 yıl Önce

Belediye çağrı merkezlerine kadro verilmedi 2019 da sandıkta oy vermiyoruz bizde onlara Red vereceğiz

eda
eda - 5 yıl Önce

benimde eşim belediyede çalisoyo fakat 2017 de yilinda yargidaki cezasi onaylandi ve 5 ay kadar cezaevinde yatti daha sonra şartli saliverildi memnu haklarini alamadi için işten çikarilma korkusu yaşiyoruz sayin bakanim size soruyorum esim işten çikarilirsa biz ne yapariz zaten borçlar içerisindeyiz kifa 2 cocuk açmi kalalim bir tarafi yaparken bir tarafi yikiyosunuz lütfen adeletli olun bizleride düsunun

serhan
serhan - 5 yıl Önce

calısanların çoğu red yiyor. bu işin sonu kötüye gidiyor. hakları vermek yerine hakları ellerinden alınıyor durum kritik

ökkeş
ökkeş - 5 yıl Önce

Sayin bakanım kitler ve özerk bütçeli kurumlar bekliyor daha kadroya geçemedik...bilginize

cemxx
cemxx - 5 yıl Önce

selam

Kit çalışanı
Kit çalışanı - 5 yıl Önce

Her yere para bulunuyor kit çalışanına kadro denilince bütçede para yok deniyor ne demek oluyor sayın büyüklerimiz ülkeyi kalkındıran üreten bizleriz hakkımız olan kadroyu bir an önce verin. Cumhur başkanımızın verdiği zözü yerine getirin kit çalışanları daha fazla oyalamayın.