Çalışma Bakanı SARIEROĞLU Emeklilere İkramiye İçin Önemli Açıklama Yaptı!

Çalışma Bakanı Jülide SARIEROĞLU emeklilere ikramiye için önemli bir açıklama yaptı. Emekliler ne zaman ikramiye alacak? Yapılan açıklamaların detayı haberimizde..

Çalışma Bakanı SARIEROĞLU Emeklilere İkramiye İçin Önemli Açıklama Yaptı!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı Jülide SARIEROĞLU emeklilere ödenecek olan bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceğini açıkladı. Bakan SARIEROĞLU emeklilere Bin Tl ikramiye için önemli açıklamaları yüzbinlerce emekliye müjde oldu.

Bakan SARIEROĞLU bir televizyon progrmaına katıldı. Gündeme ilişkin pek çok konuda sorualra cevap veren Bakan SARIEROĞLU, emeklilerin Bin Tl bayram ikramiyesinin ne zaman ödeneceğini aktardı.

EMEKLİYE BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

Bakanlar Kurulu kararı ile emeklilere ödenmesi planlanan bayram ikramiyeleri ilk kez 2018 ramazan bayramından önce uygulanmaya başlanacak. Dini bayramlardan önce bu uygulama devam edecek. Memurlara da bayram ikramiyesi ödenip ödenmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Bunun yanında yüzbinlerce emeklinin bu ödemeleri ne zaman alacağı kesinleşti. 

Yapılan açıklamada emekliler bayram ikramiyesi olarak 1.000 (bin) Tl ödeme haziran ayının ilk haftlarından itibaren ödenmeye başlanacak. Yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Sayın bakan emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bi düzenleme yapın artık yeter