Çalışma Bakanı Duyurdu! 4 Bin Ek İstihdam Sağlanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama ile 4 bin ek istihdamın sağlanacağı belirtildi. Peki detaylar nedir?

Çalışma Bakanı Duyurdu! 4 Bin Ek İstihdam Sağlanacak

Türkiye'nin bilindiği üzere dört bir yanına yapılan yatırımlar artarak devam ediyor. Bu yatırımlar ile hem ülke ekonomisine ciddi oranda katkı sağlanıyor hemde projelerde görev almak üzere memur, personel, işçi alımları yapılarak ek istihdamlar gerçekleştirilmektedir.

Bugün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ankara Valisi Ercan Topaca'nın jkatılmları ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ankara İl Koordinatörlüğünce 18 sözleşmenin imzalanması, 25 tesisin açılışı ve temel atma töreni gerçekleştirildi ve törende müjdeli haberler verildi.

4 BİN İSTİHDAM SAĞLANACAK!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu tarafından yapılan açıklama ile 55 milyon lira bütçeyle 18 projenin imzalanacağı belirtilerek 11 adet soğuk hava deposu, 8 adet süt üretim tesisi, 8 adet kanatlı et projesi, 7 adet besin projemiz, 5 adet kırsal faaliyetlerin çeşitlendirilmesi projesi, 3 adet yenilenebilir enerji projesi, 1 adet kırmızı et işleme ve parçalama projesinin yapılacağını daha önce yapılan projeler ile 3 bin 500 kişilik istihdamın sağlandığı ve yeni yapılacak olan projeler ile istihdamın 4 bin 100'e yükseltileceğini belirtti. Buna göre ilgili projelerde görev almak üzere iş ilanlarının büyük ihtimal ile İŞKUR üzerinden yayımlanması beklenmekte olup ilanlar yayımlandığında www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yatırımcı Bilgi Merkezi – YABİMER
Yatırımcı Bilgi Merkezi – YABİMER - 2 yıl Önce

Yatırım demek istihdam demek. İstihdam ise ancak yeni yatırımlarla desteklenirse kalıcı olur. Memleketi Cazibe merkezi yapacak projelerle yatırımlara destek olmalı üretimi artırmalıyız. Türkiye gibi güzel bir memlekete yatırım yapmak istihdama katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linki inceleyin derim. Tüm kurumlardan hazineden ve sahibinden satılık daire işyeri ve arsaları, en ucuz yatırım fırsatlarını göreceksiniz çok fazla ödemeden yatırımlarınıza başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı yatırımcılar içinde haritadan bulma özelliği çok etkin.

https://www.kralilan.com/haritada-ara/