Bu Akşam Kanlı Ay Tutulması Var! Deprem, Kıyamet Yorumları Yapılıyor

Bu akşam oldukça az görülen kanlı ay tutulması olacak. Pek çok kişi kanlı ay tutulmasının depremi, kıyameti beraberinde getireceğini iddia ediyor.

Bu Akşam Kanlı Ay Tutulması Var! Deprem, Kıyamet Yorumları Yapılıyor

Güneş sisteminde bulunan tüm yıldızların, uyduların, gezegenlerin hareketleri ile pek çok doğa olayları yaşanabilmektedir. Doğa olayları insanoğlunun her zaman dikkatini çekmekte olup bu akşam oldukça az görülebilen kanlı ay tutulması olacak. Şimdiden sosyal medya üzerinden kanlı ay tutulmasına ilişkin açıklamalar yapmaya başladı.

Özellikle astronomi ile uğraşan kişiler gezegenlerin ve kanlı ay tutulmasını deprem, kıyamet şeklinde yorumlamaya devam ediyor. Peki bunun gerçeklik payı nedir, kanlı ay tutulması ile deprem yani kıyamet denilebilecek olayların nasıl bir bağlantısı var?

FELAKAT İLE BAĞLANTISI NEDİR?

Ay hareketleri ile farklı hallere bürünmektedir. Yine diğer gezegenler ile dünyanın hareketleri de belirli bir düzen içerisinde sürmekte olup yaklaşıp uzaklaşma durumları meydana gelmektedir. Mars ile dünya bir birine en yakın konuma gelecek. Mars gökyüzünde oldukça parlak bir şekilde oluşacak olup dünyanın gölgesinde kalacak olan ay ise kızılımsı bir yapıya bürünecek. Yani Mars ile Dünyanın bir birine bu kadar yaklaşması sonucu yer çekiminde oluşabilecek sorunlar nedeni ile pek çok kişi kıyametin kopabileceği, kötü olayların yaşanabileceği, bazı bölgelerde 6 ile 7 şiddetine kadar pek çok olumsuzluğu beraberinde getirebilecek olan depremlerin meydana geleceğini iddia etmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Depremi bilen adam
Depremi bilen adam - 3 yıl Önce

Kendisi Konya'da kadir kapıcı 18 temmuzda şiddetli deprem olacak diye yazmış fesine ama rüyasında görmüş bakalım ne olacak ama ay ile alakalı değil heralde

Elif
Elif - 3 yıl Önce

inanın çok merak ettiğim şey şu uzay. Bu kanlı tutulma beni çok heyecanlandırdı. Az önce dişarıda izledik, şimdi evde bilgisayar ve tv den takip ediyoruz. Bursa dan yazıyorum herkese selamlar

SIRADAKİ HABER