Bir Buçuk Milyon Kişiye İstihdam Sağlanacağı Bakan Tarafından Duyuruldu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan kendisine sorulan sorulara cevap verdi. 3. hava limanı sayesinde 1.5 milyon insana istihdam sağlanacağını açıkladı. Peki Bakan Arslan istihdam ile ilgili neler söyledi? Açıklamalarında başka hangi açıklamalara yer verdi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Bir Buçuk Milyon Kişiye İstihdam Sağlanacağı Bakan Tarafından Duyuruldu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldığı bir televizyon programında kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Bakan arslan 3. hava limanı ile ilgilide konuşarak 3. köprüde 200 binden insanın çalışacağını dolaylı yoldan 3. hava limanı sayesinde 1 buçuk milyon insana istihdam sağlanacağını sözlerine ekledi. Peki Bakan Arslan 3. hava limanı ile ilgili neler söyledi?

BAKAN ARSLAN 1 BUÇUK MİLYON KİŞİYE İSTİHDAM YAPILACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan 3. hava limanı ile ilgili soruları katıldığı bir televizyon programında kendisine yöneltilen sorular üzerine açıkladı. Bakan arslan 3. hava limanında aktif olarak 225 bin kişinin iş başı yapacağını dolaylı yoldan 3. hava limanında toplam 1 buçuk milyon kişiye istihdam sağlanacağını katıldığı televizyon programında açıkladı. Sabiha Gökçen Hava limanı ile ilgili de konuşan Bakan Arslan Sabiha Gökçen'in ikinci pistini de yaparak Sabiha Gökçen Hava limanının kapasitesini arttıracaklarını söyledi. Ayrıca Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldığı programda Atatürk Hava limanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da söylediği gibi bir millet bahçesi de olacağını sözlerine ekledi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE