Bingöl'de 5.9 Şiddetinde Deprem AFAD'dan Açıklama!

Merkez üstü Bingöl Karlıova olan 5.9 şiddetinde deprem meydana geldi. AFAD'dan son dakika açıklaması. Detaylar haberde.

Bingöl'de 5.9 Şiddetinde Deprem AFAD'dan Açıklama!

AFAD’dan Son dakika açıklaması geldi. Bingöl'de  5,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. merkezin Bingöl'e bağlı Karlıova ilçesi olduğu açıklanan 17:24 saatinde 5.9 büyüklüğündeki deprem AFAD tarafından 5.9 olarak açıklanırken, deprem çevre illerde ve ilçerde edildiği ifade edildi Diyarbakır, Muş, Erzurum’da ki vatandaşlarla deprem nedeniyle sarsıldı. Kandilli rasathanesinden yapılan son dakika açıklamasında depremin derinliği 5.0 kilometre olarak açıklandı.

AÇIKLAMALAR GELİYOR!

17.24 sıralarında meydana gelen depremde Erzurum valiliği'nden il ve ilçelerde herhangi bir hasar tespit çalışmaların yapıldığı ifade edildi. Merkez üstü Bingöl olan il ve ilçede henüz hasar tespiti yapılmaya devam ediyor gelişme olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

Bingöl Valisi Şuana kadar can kaybının olmadığı ifade edilirken 10 evde çökme meydana geldi. İlçede bir jandarma kulesinin yıkıldığı ifade edildi. kaynarpınar köyünde 3 korucu yaralandığı açıklandı.! 

Ayrıntılar geliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 18:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE