BİM Marketleri Aktüel İndirim Kataloğu (26 Ekim Ürünler Listesi)

BİM marketleri tarafından hazırlanan aktüel indirimler kataloğu yine sürpriz indirimler ile yayınlandı. Ekim ayının son haftasına girerken BİM marketleri ayın son haftası kampanyasına özel olarak her haftaya göre bu hafta daha farklı kampanyalar ile geleceğini açıkladı. İşin Olsa ekibi olarak BİM marketleri tarafından 26 Ekim'de tüm mağazalara gelecek olan ürünleri listeledik.

BİM Marketleri Aktüel İndirim Kataloğu (26 Ekim Ürünler Listesi)

BİM marketleri satış ekibi tarafından hazırlanan ürünler katoloğu 26 Ekim tarihini başlangıç alarak yayınlandı. Yayımlanan kataloğa göre her zaman olduğu gibi bu hafta içerisinden de BİM marketleri müdavinlerini birbirinden özel indirimler ve kampanyalar bekliyor. Hem uygun fiyat olarak hem de kaliteli ürün satarak birçok müşteriyi kendine çeken BİM marketleri bu hafta da birçok kişinin evini doldurabilecek. Birbirinden farklı aktüel ürünler ile birlikte Ekim ayının sonuna gelirken muhteşem bir kapanış yapacağına benziyor. Her hafta kendine özgü kampayanlar ile birçok indirimli ürüne kavuşan vatandaşlar aynı indirimleri bu haftaki aktüel ürünler katoloğunda da ararken daha şimdiden Cuma gününü iple çeken vatandaşların olduğu bilinmektedir. 

BİM marketlerinin sağlamış olduğu 26 Ekim aktüel indirim katoloğunda bu hafta içerisinde evinizde işinize yarayacak malzemelerden tutunda birçok erkek ve kadın olmak üzere giyecek ürünlerde bu hafta sizler ile olacak. Bavul çantaları hiç ummadığınız indirim ile BİM marketlerinde satışa sunulacak. Mutfağınızda kullanmış olduğunuz eski tencereleri de BİM marketleri sayesinde çöpe atarak yenisiyle değiştireceksiniz. Birbirinden ucuz ve kaliteli tencereler 26 Ekim itibariyle sizlerin olabilmektedir. 

BİM AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

tezgah testere 259 TL’den, benzinli zincirli testere 379 TL’den, takım çantası 29.90 TL’den, cırt bant command 7.95 TL’den, Hometech led ışıldak 19.90 TL’den, küçük boy valiz 89 TL’den, orta boy valiz 99 TL’den, büyük boy valiz 109 TL’den, baskül 54.90 TL’den, kadın-erkek şemsiye 27.90 TL’den, 3 bölmeli çekmece 14.90 TL’den, kadın-erkek eşofman takımı 36.90 TL’den, termal tayt 9.95 TL’den, erkek treaking bot 39.90 TL’den, mega saten hurç 17.90 TL’den, kabartmalı banyo paspası 11.90 TL’den, oturaklı çocuk klozet kapağı 24.90 TL’den, kadın-erkek ev terliği 14.95 TL’den, güpürlü dertsiz masa örtüsü 19.95 TL’den satışa çıkıyor.

YORUM EKLE