Bim Marketleri 19-26 Ekim Aktüel İndirim Kataloğu

BİM marketleri her zaman olduğu gibi bu hafta da müşterilerine sayısız indirim ve kampanyalar ile mağazalarında ağırlayacak. Her hafta olduğu gibi bu hafta içerisinde de aktüel indirimli ürünler listesi yoğun bir şekilde indirim görüyor. Bu indirimler sayesinde de birçok BİM müşterisi her cuma mağazalara daha fazla ilgi göstererek, işlerine yarayan ürünleri birer birer götürüyor.

Bim Marketleri 19-26 Ekim Aktüel İndirim Kataloğu

19 Ekim 2018 Cuma günü başlayacak olan BİM aktüel ürünler indirimleri birçok vatandaşın merakla bekeldiği teknolojik ürünler ile birlikte evlerinizde işinize yarabielcek muftak eşyalarına kadar satışa sunularak, alıp evinizde kullanma fırsatı yakalayacaksınız. Her hafta Cuma günü BİM raflarına eklenen yeni ürünler ile birlikte kampanyalar ve indirimler beklenirken bu hafta da beklenenin fazlasını yaşayarak Cuma günü hayalinizde ki ürünlere kavuşabileceksiniz. Her hafta olduğu gibi bu hafta Cuma günüde birçok teknoloji mağazasında göremeyeceğiniz indirimleri BİM mağazalarında görerek şaşıracak ve teknolojik ürünleri satın almaya başlıyacaksınız. 

Teknolojik ürünlerdeki indirimleri tabiki de evlerinizde işinize yarayacak mutfak malzemelerinde ve evlerinizde kullanabileceğiniz dekorasyon malzemlerinde de birçok indirim fırsatı yaşayarak bu hafta evinizi baştan aşağıya yenileme fırsatı yaşayabileceksiniz.

AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

BİM 19 Ekim kataloğunda Samsung Galaxy J7 Prime cep telefonu 1345 TL fiyatı ile öne çıkıyor. Telefon, 5,5 inç ekrana, 13 Mp arka, 8 Mp ön kameraya, sekiz çekirdeğe, 3 GB Rame, 16 GB dahili hafızaya sahip ve 2 yıl Samgung Türkiye garantilidir. Broşür içerisinde Kumtel marka cam set üstü ocak 299 TL’ye, Simfer marka 40 litre Inox Simfer turba fırın 175 TL’ye, MASLINE aspiratör 89 TL’ye, modern mermer desenli orta sehpa 75 TL’ye, 2’li Modern Zigon Sehpa Mermer Desenli 75 TL’ye, metal ayaklı lambader 75 TL’ye, Casida Home marka çift kişilik nevresim takımı 64.95 TL’ye satışa çıkarılıyor. Çift kişilik pamuklu battaniye 34.90 TL, diz üstü battaniye 17.90 TL, desenli saçaklı şal 34.95 TL, çiçeklik sehpa 59 TL, mdf 5 parça tablo 29.90 TL, nem alıcı aparat 7.95 TL, sallanan sevimli at 44.95 TL fiyatı ile katalog içerisinde yer alıyor. Bu ürünlerin haricinde Chef’s marka mini tencere çeşitleri 19.50 TL, granit efektli turta ve kek kalıbı 12.90 TL, Paşabahçe marka 6’lı pastoral pasta tabağı 7.95 TL , LAV marka 6’lı dondurma kasesi 9.95 TL, kahvaltılık servis tabağı 1.50 TL, 3’lü elit meşrubat bardağı 4.95 TL'ye 19 Ekim Cuma'dan itibaren sizlerin olabilecek kapasitededir. 

YORUM EKLE