BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı!

BİM Market resmi internet sitesi üzerinden yeni aktüel ürünler kataloğunu yayımladı. Peki hangi ürünler satılıyor ve hangi ürünlerde indirim olacak?

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı!

Türkiye'nin dört bir yanında binlerce farklı mağazası ile hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmekte olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi hem istihdam konusunda ülke ekonomisine ciddi katkılar sunmakte hemde ürünlerinde ki uygun fiyatı ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Haftanın bazı günleri mağazalarına getirdiği ürünleri çok uygun fiyata satmakta olan BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi resmi internet sitesi üzerinden yeni aktüel ürünleri, indirimli ürünler listesini yayımlamaya devam ediyor. Sizler için BİM marketin aktüel ürünlerini paylaşıyoruz.

BİM BU HAFTA AKTÜEL ÜRÜNLER

Bim marketin resmi internet sitesine baktığımızda hangi ürünlerin aktüel ürün olduğunu ve hangi ürünün ne kadara satıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir? Buna göre 3 çekmeceli derin dondurucu 449 TL, 3'lü ankastre set 699 TL, 3'lü çelik sahan seti 59,90 TL, cam kase 3,75 TL, plastik masa 99,90 TL, yuvarlak sofra 39,90 TL, plastik koltuk 32,50 TL, ayakkabı 29,90 TL, plastik tabure 8,50 TL, iki gözlü çekmece 12,50 TL, masa örtüsü 9,90 TL, askılı çanta 17,50 TL olarak görülmektedir. BİM market aktüel ürünler, BİM markette ki bugün ki aktüel ürünleri hemen aşağıdaki paylaşıyoruz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKAN ARI
HAKAN ARI - 2 yıl Önce

Ne zaman basliyacak alimlar ne gerekli basvuru icin sartlar nedir