BİM Aktüel Ürünler Kataloğu (5 Ekim-12 Ekim)

BİM marketleri tarafından hafta içi indirimleriyle müşterilere sunulacak olan ürünlerin kataloğu yayınlandı. Yayımlanan katalog içerisinde ki ürünleri sizler için derleyerek haberimize aktarıyoruz.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu (5 Ekim-12 Ekim)

BİM marketleri tarafından hazırlanarak BİM müşterilerine özel olarak sunulan indirimli ürünler bu hafta içerisinde 5 EKim 2018 tarihiyle birlikte BİM marketleri tarfından satışa sunulacak. Her hafta olduğu gibi bu hafta içerisinde de birden çok kampanya ile karşı karşıya kalacağınız ürünler için gün gelmeden alacaklarınızı belirlemenizi öneriyoruz. BİM marketleri bu hafta ayrım yapmadan her çeşitten ürünleri indirimlerine sunarak her kesime de hitap etmeyi ihmal etmiyor. 7'den 70'e her yaşta ki insanın kendi göre birşeyler bulabileceği ürünler için 5 Ekim 2018 tarihinde BİM marketlerinde hazır bulunun.

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU

Her hafta olduğu gibi bu hafta içerisinde de Cuma gününden başlayacak olan indirmler sizlerin fırsatlarına sunulacak. Yapılacak olan indirimleri ile birlikte sizlerinde kesintisiz bir şekilde indirimli ürünlerden faydalanabileceğiniz ürünler sizlerin satışına sunulacak. 5 Ekim itibariyle indirimli olarak sunulacak ürünlerden bazıları şu şekildedir; " 12 kişilik porselen yemek seti 6 taksit fırsatı ile 225 TL’den, 12 parça 6 kişilik kahve fincanı takımı 27.90 TL’den, yaldızlı şerbet seti 49.90 TL’den, 6’lı yaldızlı meşrubat bardağı 29.90 TL’den, Hisar optima 24 parça çatal kaşık bıçak seti 109 TL’den satışa çıkarılıyor. Soley marka çift kişilik yatak örtüsü 99.90 TL fiyatı ile, çift kişilik nevresim takımı 79.90 TL fiyatı ile,2’li banyo seti 34.90 TL fiyatı ile, Baymak marka şofben banyo tipi 119 TL, 3’lü plastik Paşabahçe marka kapaklı cam saklama kabı 21.90 TL " olarak sizlerin indirimlerine sunulacak.

YORUM EKLE