BİM Aktüel Ürünler (29 Mart Cuma)

Mart ayının son haftası için hazırlanan BİM aktüel ürünler kampanyasına 2 gün kala sizler için BİM tarafından açıklanan aktüel ürünler kampanyasını takip ederek haberimize derledik. Yapmış olduğumuz derleme ile sizlerin önüne yeni dönem fırsatlarını getirerek evinize en uygun alabileceğiniz ürünleri sizler için derledik.

BİM Aktüel Ürünler (29 Mart Cuma)

BİM marketlerinin tüm şubalerinde gerçekleşecek olan indirimli ürünlerin yer aldığı aktüel indirim kataloğu yayınlandı. BİM marketlerinin tamımında 29 Mart Cuma günü itibariyle başlayacak olan ve 4 Nisan itibariyle sona erecek olan aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünleri sizler için derleyerek haberimize sunduk.BİM aktüel ürünleri bu hafta kampanyaları ile birlikte yeni NİSAN ayının kampanyalarıyla birlikte sunularak birçok kampanyayı aynı anda barındırmanın heyacanını yaşatacak. Yapılan kampanyalarda birçok kişinin bütçesine uygun ürünleri satın alabileceği bilinmektedir. 

BİM Aktüel Ürünler

Her hafta olduğu gibi bu hafta içerisinde de tüm BİM marketlerinde birbirinden farklı kampanyalar vatandaşların alımlarına sunulmaktadır. Bu hafta içerisinde sunulan kampanyalı ürünler şu şekildedir; " Katlanabilir Yatak (179 TL), Stor Perde (79,90 TL), Karnıyarık Tenceresi (29,95 TL), Büyük Servis Tabağı (8,95 TL), Tek Kişilik Battaneyi (21,95 TL), 2'li Banyo Halısı ( 26,50 TL), Casual Trend Ayakkabası (29,95 TL), Casual Trend Ayakkabı (29,95 TL), Benzinli Zincir Testere ( 349,00 TL) olmak üzere bunlar gibi birçok kampanyalı ürünün satışı 29 Mart itibariyle tüm BİM marketlerinde sunulacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 17:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE