BİM Aktüel Ürünler (1 Kasım)

Her hafta olduğu gibi bu haftada size en uygun ürünleri sunan BİM marketlerini ziyaret ederek evinizi doldurabileceksiniz. Kampanya ve indirimlerin detayları haberimizde..

BİM Aktüel Ürünler (1 Kasım)

BİM aktüel ürünler ile her hafta olduğu gibi bu haftada indirimlere doyabileceksiniz. Yapılmış olan kampanyalar ve indirimler ile her ilçede ki BİM marketlerine koşarak evinizi baştan aşağıya en iyi indirimler ile yenileyebileceksiniz. Yapılmış olan indirimler sizlere uygun seçilerek evinizine en lazım olacak eşyalara yönelik seçilmiştir. Kasım ayının ilk indirimleri ile evinizi en uyguna doldurup diğer indirimlere kadar keyfini sürebileceksiniz. BİM marketleri sizlere her hafta uygun ürünleri evinize kadar getirerek sizlerin en iyi şekilde fırsatlardan yararlanmanızı sağlamaktadır.

BİM Aktüel Ürünler

Cep Telefonu Huawei Y5, Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu, Kiwi Çay Makinesi, 7 Parça Seramik Çerez Seti, Ahşap Standlı Kapaklı Seramik Fırın Tenceresi, 16'lı Tabak Çanak Seti, Bebek Eşyaları, İndiirmli Mutfak Eşyaları gibi pek çok indirimli ürün yarından itibaren tüm BİM marketlerinde sizleri beklemektedir. BİM Aktüel ürünler bitmeden marketlere giderek evinizi doldurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021, 23:57
YORUM EKLE