BİM Aktüel Ürünler (1 Kasım)

Her hafta olduğu gibi bu haftada size en uygun ürünleri sunan BİM marketlerini ziyaret ederek evinizi doldurabileceksiniz. Kampanya ve indirimlerin detayları haberimizde..

BİM Aktüel Ürünler (1 Kasım)

BİM aktüel ürünler ile her hafta olduğu gibi bu haftada indirimlere doyabileceksiniz. Yapılmış olan kampanyalar ve indirimler ile her ilçede ki BİM marketlerine koşarak evinizi baştan aşağıya en iyi indirimler ile yenileyebileceksiniz. Yapılmış olan indirimler sizlere uygun seçilerek evinizine en lazım olacak eşyalara yönelik seçilmiştir. Kasım ayının ilk indirimleri ile evinizi en uyguna doldurup diğer indirimlere kadar keyfini sürebileceksiniz. BİM marketleri sizlere her hafta uygun ürünleri evinize kadar getirerek sizlerin en iyi şekilde fırsatlardan yararlanmanızı sağlamaktadır.

BİM Aktüel Ürünler

Cep Telefonu Huawei Y5, Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu, Kiwi Çay Makinesi, 7 Parça Seramik Çerez Seti, Ahşap Standlı Kapaklı Seramik Fırın Tenceresi, 16'lı Tabak Çanak Seti, Bebek Eşyaları, İndiirmli Mutfak Eşyaları gibi pek çok indirimli ürün yarından itibaren tüm BİM marketlerinde sizleri beklemektedir. BİM Aktüel ürünler bitmeden marketlere giderek evinizi doldurabilirsiniz.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 08:01

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE