"Berber ve Kuaförlerde Yüzde 40 Ücret Zammı" Haberine TBKGU'dan Açıklama!

TBKGU Başkanı bayram Karakaş berberlerde yüzde 40 ücret zammı haberleri üzerine bir açıklama yaparak haberlerin doğru olmadığını aktardı. İşte gelen açıklamanın detayları

"Berber ve Kuaförlerde Yüzde 40 Ücret Zammı" Haberine TBKGU'dan Açıklama!

Berber ve Kuaför Ücret Zammı İçin Yeni Açıklama

Bugün son dakika haberi ile berber ve kuaför ücretlerine zam yapılacağına dair haberler üzerine Türkiye Berber ve Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyonundan bir açıklama geldi. Açıklamada kamu oyunca yapılan haberlerin doğruluğu olmadığı ifade edildi.

ZAM HABERİ DOĞRU DEĞİL!

Federasyon Başkanı Bayram karakaş “berber ve kuaför ücretlerine yüzde 40 zam” haberlerinin doğru olmadığını, kendisinin böyle bir açıklama yapmadığını ifade etti. Koronavirüs nedeniyle kapalı olan salonların bugün sabah saatlerinde açılmasının ardından bugünü bayram olarak ilan edelim açıklaması yaptı.

BUGÜNÜ BAYRAM İLAN EDELİM!

Pandemi sürecinde 50 gündür kapalı olan salonların açılması nedeniyle 11 Mayıs tarihini berber, güzellik salonları olarak bayram ilan edelim açıklaması geldi. Bayram Karakaş açıklamasında “Kamuoyunun, kaynağı belli olmayan asparagas haberlere itibar etmemesini özellikle istirham ediyorum. Ne sektör çalışanlarımızı zan altında bırakalım, ne de tüketicilerimizin hakkını gasp edelim." Dedi.

YORUM EKLE