Bedelli Askerlik Celp Dönemleri Belli Oluyor! Yer ve Tarihleri

MSB Bedelli askerlik celp dönemleri, tarihi ve yerleri belli olmaya başladı. Yeni celp dönemleri ve tarihlerine yönelik detaylı açıklamalara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Bedelli Askerlik Celp Dönemleri Belli Oluyor! Yer ve Tarihleri

Gündeme geldiği andan beri büyük ilgi gören bedelli askerlik sürecine yönelik başvurular alınmış, bedelli başvurularını yapanlarn ilk cep dönemleri kesinleşmişti. Gönderilen bedelli askerlerin yanı sıra, bekleyen daha çok sayıda bedelli başvurusu yapmış vatandaş bulunuyor. Bu vatandaşlar hangi celp dönemlerinde gideceklerini, tarih ve yerlerini merak ediyorlar. Sürece dair henüz bir açıklama yapılmamış, net olarak tarihler belli olmamıştı. Bedelli başvurusu yapan vatandaşlar, celp dönemlerini merak ediyorlar ancak bedelli askerlik yerleri konusundaki merakları da başka bir noktaydı.

Bedelli askerlik açıklaması

Bedelli askerlik başvurusunu yapmış ve celp dönemlerini, nereye hangi tarihte gideceğini merak eden adaylar için önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan bu açıklamada celp dönemlerinin 2020 yılına kadar süreceği aktarıldı. Açıklamada herkesin celp dönemlerinin Aralık ayı itibariyle belli olacağı da kamuoyuna duyurulmuştu. Yakın zaman içerisinde celp dönemleriyle alakalı net bir duyurunun gelmesi bekleniyor. Öyle ki yeni celp 24 Kasım tarihinde olacak. Son celp de 16 Kasım tarihinde sonlanacak. Buradan hareketle yakın zaman içerisinde bir açıklamanın yapılacağı öngörülüyor. Bedelli askerlik başvurularına yönelik tüm celp tarihlerinden ve yerleriyle alakalı açıklamalardan ilk siz haberdar olmak isterseniz mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Uygulamalarımız ücretsiz olarak mağazalarda yerini almış ve kullanımınıza sunulmuş durumdadır. Şuanda yaklaşık 100 bin kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

İndirmek için: Tıklayınız

YORUM EKLE