Bedelli Askerlik Açıklaması Başvuru Sayısı Belli Yenilendi

Bedelli askerlik başvuru yapanların celp bilgileri belli olmaya başladı. Toplam başvuru sayısı ise 500 bini geçti.

Bedelli Askerlik Açıklaması Başvuru Sayısı Belli Yenilendi

Bedelli askerlik rekor katılım ile devam ediyor. TSK yeni rakamları açıkladı. Bedelli askerlik için başvuru yapan kişi sayısı 500 bini aştı. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Bedelli askerlik ile ilgili yeni gelişmeler devam ediyor. Tarihteki en yüksek katılımlı bedelli askerlik olarak şuanda 500 bini aşan bir katılım söz konusu oldu.

150 Bin Kişi Hazır Bekliyor

Bedelli askerlik başvuru yapan 500 bin kişiden 150 bini için işlemler tamamlandı. Aktif olarak da celp takvim süreci devam ediyor. 150 bin kişinin askerlik için nereye gönderileceği de belli oldu. Konu ile ilgili tüm bilgileri e-devlet üzerinden görebilir ve celp bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Yol İzinleri 21 Günden Düşecek

Bedelli askerlikten yararlanacak kişilerin yol izinleri 21 günden düşecek. Bedelli askerlik başvuru yapanlar için e-devlet üzerinden celp bilgileri açıklandı. 150 bin kişi arasında olup olmadığınızı bilmiyorsanız e-devlet üzerinden bedelli askerlik görevinizi nerede  yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE