Bedelli Askerlik 3. Celp Dönemi Yerleri Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı, bedelli askerlik kapsamında 3. celp dönemi yerlerinin belli olduğu açıkladı. Adaylar e-Devlet üzerinden sevk tarihlerini ve sevk edileceği birliklerini sorgulayabilecek.

Bedelli Askerlik 3. Celp Dönemi Yerleri Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı’ndan bedeli askerlik açıklaması geldi. 3’üncü celp döneminde silah altına alınacak 13 bin 555 adayın birliklerinin belli olduğu ifade edildi.

BEDELLİ ASKERLİK YERLERİ E-DEVLETTEN SORULANABİLECEK

Bedelli askerlik için başvura ve 3’üncü celp döneminde silah altına alınacak adaylar kendilerine ait şifreleri ile e-Devlet üzerinden sevk edilecekleri yerleri öğrenebilecek. 3’üncü celp dönemi adayları 27 Ekim 2018’de silah altına alınacak.

REKOR BAŞVURU

Milli Savunma Bakanlığı 27 Eylül 2018 tarihi itibariyle bedelli askerlik için başvuran sayısının 557 bin 102 kişi olduğunu açıkladı. Başvurularını tamamlayan yükümlü sayısı ise 215 bin 970.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 10:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilan Işık
Dilan Işık - 2 yıl Önce

Bedelli askerlik kasım ayına kadar süreceği soyleniliyordu neden şimdiden 3. Celp açıklaması geldi. Bu konuda bi cvp verirmisiniz . En son 3. Celp tarihi ne zmna kadar .