Bayram Tatilinin Acı Bilançosu Duyuruldu! 64 Kişi Öldü 379 Kişi Yaralandı

Bayram Tatili bugün iş başı yapılması ile sona erdi ve tatilin acı bilançosu duyuruldu. Tatildi trafik kazası nedeni ile 64 kişinin öldüğü ve 379 kişinin yaralandığı belirtildi.

Bayram Tatilinin Acı Bilançosu Duyuruldu! 64 Kişi Öldü 379 Kişi Yaralandı

23 Haziran 2017 Cuma günü akşamdan tatilciler yola çıktı ve Türkiye'nin dört bir yanında ki tatil noktaları adeta doldu taştı. Buna göre yaz otellerin yüzde 80 civarında doluluk oranına ulaştığıhatta fiyatı uygun tutan otellerin yüzde 100'lük oranda dolduğu açıklanmıştı.

Bayram tatili 27 Haziran 2017 akşamına kadar tatilcilerin tekrar evlerine dönmesi ile sona erdi ve 28 Haziran 2017 Çarşamba gününden itibaren kamu kurumları ile özel sektöre kuruluşları tekrar iş başı yapmaya başladı. Bayram tatilinin acı bilançosu açıklandı. Malesef trafik terörü yine onlarca can aldı.

GÜNLERE GÖRE ACI HABERLER

Bayram tatilinin başlaması ile günlük bilançolar duyuruldu. Buna göre 23 Haziran Cuma: 1 ölü, 20 yaralı; 24 Haziran Cumartesi: 26 ölü, 128 yaralı; 25 Haziran Pazar: 15 ölü, 103 yaralı;  26 Haziran Pazartesi: 16 ölü, 90 yaralı haberleri kamuoyuna duyuruldu.

Ramazan Bayramı tatili boyunca ise toplam 64 kişinin öldüğü ve 379 kişinin yaralandığı belirtildi. Bayram tatili pek çok kişi için hayırlara vesile oldu ancak yine trafik terörünün onlarca kişinin hayatını alması oldukça üzücü olarak karşılandı. Bu bayramda da 64 kişi hayatını kaybetti be 379 kişi yaralandı. Yaralıların bazılarının malesef durumlarının ağır olduğu bilgisi paylaşıldı.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE