Bayram Tatilinin 9 Günlük Bilançosu Açıklandı! Ölü ve Yaralı Sayıları Duyuruldu

Bayram tatilinin 9 günlük süreci için toplam bilanço açıklandı. Kaç kişi hayatını kaybetti, kaç kişi yaralandı rakamlar ile duyuru yapıldı.

Bayram Tatilinin 9 Günlük Bilançosu Açıklandı! Ölü ve Yaralı Sayıları Duyuruldu

Bayram tatilinin 10 güne uzatılması ile tüm tatilciler Ege ve Akdeniz'e gitmeye başladı. Türkiye geneli binlerce kişi bayram tatiline gitti ancak trafik terörü can almaya devam etti. Her ne kadar trafik polisleri hızlı süren ve trafik kuralların uymayan kişilere yüklü cezalar verse de sürücüler bir türlü trafik kurallarına uymak bilmedi.

Bayram tatilinde Türkiye geneli çok sayıda kaza oldu. Kimi araç şarampolden yuvarlandı, kimi araç sollama yapayım derken karşıdan gelen araç ile kafa kafa çarpıştı, kimi araç takip koruma mesafesini ayarlamadığı için arkadan sert şekilde çarpı. Bayram tatilinin 9 günlük bilançosu da açıklandı.

98 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Bayram tatilinin 9 günlük sürecinde toplam kaç kişinin hayatını kaybettiğine dair duyuru yapıldı. Buna göre 9 günlük bayram sürecinde toplam 98 kişi hayatını kaybetti ve 423 kişi ise yaralandı. Tabi bunlar hastane kayıtlarına geçen rakamlardır.

Pek çok bölgede kaza yapıp şarampole yuvarlanan aracın olup olmadığı veya hastaneye müracaat etmeyen kişilerin var olup olmadığına dair araştırmalar devam ediyor. Buna göre pek çok ilde dönüş trafiği uzun kuyruklar oluşturmaya başladı. Bayram tatilinin sona ermesi ile ölen ve yaralanan kişi sayısının artmasından endişelenilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE