Başkent Ankara'da 12 Yaşındaki Suriyeli Çocuğu Darp Ettiler

Başken Ankara metrosunda bir vatandaş ve güvenlik görevlisi 12 yaşındaki suriye'li çocuğu darp ettiler.Darp edilen suriye'li çocuğu izleyen vatandaşın müdahale etmemesi ise dikkat çekti.

Başkent Ankara'da 12 Yaşındaki Suriyeli Çocuğu Darp Ettiler

Başken Ankara metrosunda bir vatandaş ve güvenlik görevlisi 12 yaşındaki suriyeli çocuğu darp ettiler.Darp edilen suriyeli çocuğu izleyen vatandaşın müdahale etmemesi ise dikkat çekti.

 

Ankara metrosunda 12 yaşındaki Suriyeli çocuğun bir vatandaş ve güvenlik görevlisi tarafından darp edildiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, kavgayı izleyen esnaf ve vatandaşların olaya müdahale etmemesi dikkat çekti.

 

Olay, dün akşam saatlerinde Çankaya’da yaşandı. 3 Suriyeli çocuk, Kızılay Metrosu’nun Karanfil Sokak girişinde yanında kız arkadaşı olan bir gençten ısrarla para istedi. Genç, üzerine göz yaşartıcı sprey sıktığını iddia ettiği 12 yaşlarındaki Suriyeli çocuğu darp etmeye başladı. Kavgayı izleyen esnaf ve vatandaşlar ise herhangi bir müdahalede bulunmaması dikkat çekerken, yüzü kanlar içerisinde kalan Suriyeli çocuğa kavga bittikten sonra yoldan geçenler mendil verdi. 

 

Olayı güvenlik kameralarından gören bir güvenlik görevlisi, Suriyeli çocuğun yanına geldi. Güvenlik görevlisinin kovmak istediği çocuk bağırarak tepki gösterince tekrar dayak yedi. Güvenlik görevlisinin elindeki cop ile çocuğa vurması, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Hürriyet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE