Başkan Erdoğan: 7 Bin Bekçi ve Güvenlik Personeli Alınacak

Başkan Erdoğan güvenlik birimlerinin güçlenmesi kapsamında başta bekçi olmak üzere çok sayıda birime güvenlik personelinin alınacağını söyledi.

Başkan Erdoğan: 7 Bin Bekçi ve Güvenlik Personeli Alınacak

Başkan Erdoğan güvenlik birimlerinin güçlenmesi kapsamında başta bekçi olmak üzere çok sayıda birime güvenlik personelinin alınacağını söyledi. Kısa süre önce pilot şehirlerde başlayan bekçilik uygulaması ile güvenlik düzenlemesine yeni bir hava getirilmişti. Gece vardiyası şeklinde çalışan çok sayıda bekçi huzuru sağlamak ve güvenlik açısından polise yardımcı olabilmek için çalışıyor.

GÜVENLİK BİRİMLERİ DAHA GÜÇLÜ OLACAK

Pilot şehirlerin dışında da Türkiye'nin geneline bekçilik sistemini yaymak isteyen hükümet bununla ilgili somut bir adım daha attı. Erdoğan yaptığı açıklama da "Güvenlik birimlerini güçlendirmeye devam edeceğiz. Emniyete 3 bin polis amiri, 22 bin 500 polis memuru, 7 bin bekçi; jandarmaya 500 subay, 4 bin 156 astsubay, 10 bin 175 uzman erbaş; Sahil Güvenlik Komutanlığına 44 subay, 98 astsubay, 300 uzman erbaş alımı yapılacak."

Erdoğan ayrıca güvenlik birimlerine personel alımlarının ilerleyen dönemde de devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 21:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çınar
Çınar - 12 ay Önce

Bekçi alımında yaş sınırı kaldırılsın istiyoruz.Bu yaş sıkıntısından hiçbir işe giremiyoruz buna bir çözüm bulunsun artık.

saim
saim - 12 ay Önce

9 yildir seker fab calişiyordum koruma Guvenlk onlisans mezunuyum işsiz kaldik benim Allahdan başka kimsem yok yasim 42 kimse iş vermiyo iki cocugum var benim sucumne Allahin adaleti buyuk

Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Bekçilik sonucları ve sınav tarihi ne zaman acıklanacak

Çınar
Çınar - 12 ay Önce

Bekçi alımında yaş sınırı kaldırılsın istiyoruz.Bu yaş sıkıntısından hiçbir işe giremiyoruz buna bir çözüm bulunsun artık.

Erhan Tuncil
Erhan Tuncil - 12 ay Önce

Selam aleykum jandarma uzman alimlari basvuru tarihi baslasin artik bekliyoruz kac aydir

Emre Kılıçaslan
Emre Kılıçaslan @Erhan Tuncil - 12 ay Önce

Bende onu bekliyorum inşallah tez zamanda asayiş kadrosu açılır

Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Hak eden girsin kimse torpil yapmasın polis bekci jandarma alımlarında kimse kimseye torpil yapmasın kimse kimsenin hakkını yemesin 2017 aralık ayında bekci alımlarında belediye ve ilçe başkanlıkların da dönen torpil olayları lütfen bir daha yaşanmasın

Mehmet uzun
Mehmet uzun - 12 ay Önce

İnşallah ilköğretim olur

Ahmet torgut
Ahmet torgut - 12 ay Önce

Güvenlik köy koruculuğu ne zamn başlıyo